logoback

Warunki korzystania


Korzystanie z naszej strony oznacza brak jakiejkolwiek opłaty, płatności, wpłat.
Wszystkie zasoby naszego serwisu nie mają na celu promowanie prawdziwej gry na pieniądze. Informacja, która znajduje się tutaj stworzona dla osób pełnoletnich obywateli i dla tych, którzy mieszkają w krajach, gdzie nie ma zakazu na informacje na temat hazardu lub sam hazard.

Jesteśmy zainteresowani w tym, aby wszyscy goście naszego serwisu się dotrzymywali podstaw prawnych krajów, w których mieszkają i nie naruszali żadnych praw. Należy opuścić naszą stronę internetową, jeśli w twoim kraju są jakieś zakazy podobnego pożytku.

Nasz serwis został udostępniony dla wszystkich chętnych, dlatego właśnie jesteś odpowiedzialny za jego wizytę, ponieważ nasi moderatorzy po prostu nie są w stanie kontrolować każdego odwiedzającego.
Dostęp do naszego serwisu jest otwarty i nasi moderatorzy nie mogą sprawować kontrolę nad wykorzystaniem naszych darmowych ofert. Więc cała odpowiedzialność leży wyłącznie na tobie.

Zapoznanie się chętnych z softem od producentów darem, testowanie najlepszych slotów, informacje o najlepszych przykładach automatów – to lista naszych ofert. Nie robimy propagandę gry na pieniądze w żadnym wyglądzie. Każdy może wykorzystać daną informację według swojego zrozumienia. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub problemy, które występują u odwiedzających w związku z błędnym tłumaczeniem podanej przez nas informacji.

Wszystkie produkty na stronie gralni-avtomati.com są umieszczone w celu zapoznania się z nimi, są one chronione prawami autorskimi i zabronione do kopiowania i reprodukowania.
Administracja zastrzega sobie możliwość zmiany aktualnych wymagań, a wszelkie nowe zasady stają się obowiązujące z chwilą ich umieszczenia na stronie internetowej.