logoback

Ultra Hot - owocowy jednoręki bandyta za darmo

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Ultra Hot deluxe to klasyczny automat do gier w wersji online. Gra przypomina tak zwane Owocowe Automaty lub Jednorękich Bandytów – legendarne automaty, które obsługiwało się za pomocą jednej dźwigni. Dawniej ustawiane były one w różnego rodzaju barach, pubach i kasynach, dzisiaj gracze mają możliwość grania we własnych domach, bez podnoszenia się z ulubionego fotela.

W Ultra Hot deluxe 3 obracające się bębny prezentują 7 różnych owoców w 5 liniach, nadając grze kolorowy, soczysty charakter. 3 takie same owoce ułożone w jednej linii oznaczają wygraną.

Gra została stworzona przez Novomatic i oddana w ręce graczy w 2008 roku.

Instrukcje

Aby rozpocząć grę,  wybierz jeden z 99 dostępnych automatów lub kliknij w „Play now” i losowy automat otworzy się automatycznie. Następnie określ wysokość depozytu i wyznacz wysokość pierwszego zakładu, używając przycisków „+” oraz „-”. Aby wprawić bębny w ruch, naciśnij „Start”. Możesz skorzystać z trybu automatycznego wybierając „Autostart” i w dowolnym momencie wyłączyć ten tryb klikając w przycisk „Stop”.

Ultra Hot

Aby sprawdzić, ile możesz wygrać, wybierz „Paytable”. Wysokość potencjalnych wygranych zależna jest od wielkości Twojego obecnego zakładu.

Po kliknięciu „Start”, bębny zostaną uruchomione. Jeżeli w wyniku obrotu bębnów 3 takie same owoce znajdą się w jednej linii – wygrywasz. Co ważne, takie same owoce muszą zostać wylosowane przez wszystkie trzy bębny i ułożyć się w linię od lewej do prawej. Gdy tylko tak się stanie, wszystkie symbole staną w płomieniach, a Ty otrzymasz propozycję przejścia w tryb „Gamble”.

Ultra Hot

Aby podgrzać atmosferę jeszcze bardziej, możesz podjąć ryzyko i spróbować podwoić wygraną. Jeżeli Twoje hazardowe posunięcie zakończy się sukcesem – zysk będzie dwukrotnie większy niż początkowo. W przeciwnym wypadku stracisz wygraną. Szanse na sukces wynoszą 50:50. Chcesz zaszaleć? Wybierz przycisk „Gamble” i sprawdź czy szczęście Ci dopisuje. Jeśli wolisz po prostu zebrać dotychczasową wygraną, naciśnij „Collect”.

Gra Ultra Hot™ deluxe przeznaczona jest dla jednego gracza.

Bonusy

Jeżeli takie same owocowe symbole znajdą się we wszystkich pozycjach na bębnach (9 identycznych symboli) – otrzymujesz bonus. Oznacza to, że wygrana zostaje podwojona.