logoback

Gry hazardowe hotspot Tomb Raider za darmo online

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Marka Tomb Raider darmowe gry przebyła niezwykle udaną podróż, zaczynając od gry komputerowej, aż do filmu na wielkich ekranach kin. Nie było więc żadnych wątpliwości co do sukcesu slotu opartego na tej grze.  Ta niezwykła maszyna stworzona przez Microgaming składa się z pięciu walców i piętnastu punktowanych linii wypłat i tak jak w filmie czy grze, główną bohaterką jest ulubienica wszystkich – Lara Croft.

W poszukiwaniu cennych grobowców

Tomb Raider może dawać ci ogromne wygrane, gdy przyjdzie odpowiedni czas. Dlatego nie możesz poddawać się na starcie hot spot za darmo. Ma on wszystko, czego mógłbyś chcieć od tego typu gier: pięć walców, piętnaście punktowanych linii wypłat, symbol Scatter i Wild, darmowe obroty oraz grę bonusową z potrójnym mnożnikiem.

 Tomb Raider

Dodatkowo, niesamowita grafika, symbole i powstaje perfekcyjny slot 77777, w który chcesz grać godzinami. Dołącz do Lary Croft i pomóż jej w poszukiwaniu skarbu. Gdy to zrobisz, na pewno wygrasz niesamowitą sumę pieniędzy. Tomb Raider znajduje się wśród pierwszych slotów firmy Microgaming. Mimo wszystko, zachwyci cię swoją grafiką i dźwiękiem.

Czekają tu na ciebie trzy specjalne symbole: logo gry, posąg bożka i Lara Croft w maszyny hot spot online. Logo jest tzw. symbolem Wild, a więc zastępuje inne z wyjątkiem Lary i bożka, tworząc zwycięską kombinację. Symbol Wild gwarantuje ci wygraną odpowiednią do ilości symboli w punktowanej linii wypłat. Jeśli wylosowałeś dwa loga Tomb Raidera, twoja wygrana wyniesie 5, przy trzech – 200, czterech – 2000, a przy pięciu - nawet 7500 monet. Minimalny zakład na wszystkie piętnaście linii to 7,50, podczas gdy najwyższy możliwy to 37.50, gdy wszystkie 5 monet obstawiasz na każdą z piętnastu linii.

 Tomb Raider

Wszystkie wygrane mnożą się przez monety obstawione na jedną linię oprócz symbolu Scatter.

Odblokuj grobowiec pełen skarbów

Lara jest symbolem Scatter. Trzy lub więcej takich symboli znajdujących się na punktowanej linii wypłat dadzą ci dziesięć darmowych obrotów z potrójnym mnożnikiem. Możesz wygrać nawet 400 monet losując pięć takich symboli. Dodatkowo obroty mogą być powielone, jeśli podczas darmowej rundy znów trafisz na trzy bohaterki. Podczas gry możesz aktywować bonus. Wystarczy, by na linii punktującej pojawiły się co najmniej trzy symbole posągu bożka.

Wtedy przeniesiesz się do grobowca pełnego posągów, z których każdy kryje w sobie skarb. Musisz wybrać trzy z nich, w zależności jak dużą sumę znajdziesz w posągach tyle wygrasz. Skarby ukryte w posążkach zależą od ilości symbol, które doprowadziły cię do bonusu. Przy trzech możesz wygrać od 36 do 1500 monet, przy czterech od 48 do 2000, zaś przy pięciu od 68 do nawet 2000 monet.