logoback

Gry hazardowe Sizzling Hot za darmo online

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Lubisz owoce? Lubisz wygrywać? Oto fuzja tych dwóch luksusów! Przedstawiamy klasyczną grę w stylu Jednorękiego Bandyty – SIZZLING HOT Gry Hot Spot 77777 autorstwa Novamatic, powstałego w marcu 2003 roku. Najpopularniejszy i uwielbiany przez najbardziej wybrednych graczy automat. Cała frajda polega na stworzeniu kombinacji premiowanej nagrodą. Jakby to powiedział Hulk – ROZBIĆ, ROZBIĆ KASYNO!

Jak grać Sizzling Hot

Aby zaspokoić Twoją żądzę chciwości potrzeba niewiele: wybrać stawkę o jaką gramy(BET/LINE), która będzie mnożona przez premiowane połączenia symboli, licząc je od lewej strony konsoli. Następny krok to linie zakładu, możliwych jest pięć, znacznie upraszczając wygjąją tak: ─,˄, ̄,˅,_.  W Twojej kwestii jest czy zechcesz obstawiać jedną, trzy czy może wszystkie pięć na raz!

Potrzeba przynajmniej trzech symboli w rzędzie, od lewej. Za wyjątkiem tanich wisienek - tych wystarczy dwie. Zagraj za darmo kolejnym wyjątkiem są gwiazdki - są kompletnie bez reguł, buntownicy z wyboru,wystarczy trio gdziekolwiek. Następnie wszystko co trzeba zrobić to STARTować. Czy wygrałeś? Automat  za darmo do pobrania samoczynnie wskaże Ci szczęśliwe kombinacje wraz z wygraną stawką za każde połączenie. Tabela wygranych znajduje się pod przyciskiem PAYTABLE.

Sizzling Hot

Wygrana to właśnie co najmniej trzy symbole w dowolnej z obstawionych linii. Oprócz wisienek, tutaj wystarczają dwie. Maksymalny mnożnik (BET) na jedną linię to 400, zaś na wszystkie 2000, co pozwoli Nam bardzo szybko się wzbogadzić niczym Krezus!

Bonus na Sizzling Hot 2016

Ponadto, po każdej wygranej mamy możliwość zagrania  hot spot za darmo w bonusową grę, która pozwoli Nam zdublować wygraną. Kliknij GAMBLE, żeby przejść do kolejnej gry, w której musisz jedynie trafnie odgadnąć kolor następnej karty.

Sizzling Hot

Czerwony czy czarny? Jeżeli Ci się uda – gratulację, podwoiłeś swoją wygraną. Podwojoną nagrodę możesz tak portaktować jeszcze raz, i jeszcze raz, bez litości. bez ograniczeń, banalne! Jest też opcja AUTOPLAY dla leniwych, której zasad działania raczej tłumaczyć nie trzeba. Ta funkcja jednak pozbawia Nas GAMBLE.Bez ryzyka nie ma fortuny. Na co tu czekać? Zagraj maszyny hot spot darmowe 77777! Za każdym razem kiedy będziesz chciał zacząć od nowa – odśwież stonę (F5).