logoback

Gry hot spot Rock Climber za darmo do pobrania symulator


Igrosoft stworzył coś szczególnie dla fanów wspinaczki górskiej. Kolorowy design niesamowicie oddaje urok gór i na pewno obudzi w tobie pragnienie bycia zwycięzcą. Granie w slot Rock Climber online 77777 jest tak samo zabawne i wciągające, jak wspinaczka po wysokich górach. Plecaki i namioty, płatki śniegu i czekany – to niektóre z symboli znajdujących się w tym slocie. Pozwoli ci on na wygranie ogromnych sum w grze bonusowej, a także na zagranie w ryzykowną grę.

Wyposażenie alpinisty

Gry hazardowe Rock Climber darmowe gry online  jest klasycznym slotem z pięcioma walcami i dziewięcioma punktowanymi liniami wypłat. Wartość zakładu ustalana jest za pomocą przycisku bet i waha się od jednego do dwudziestu pięciu monet. Możesz obstawić tyle linii, ile chcesz za pomocą numerowanych przycisków po środku ekranu : line 1 do line 9.

Rock Climber

Tym samym minimalny zakład na obrót to 1, a maksymalny 225. Jeśli chcesz zacząć grę, naciśnij start. Wygrywasz, gdy wylosujesz przynajmniej trzy identyczne symbole ułożone na tej samej punktowanej linii wypłat. Główne symbole w Rock Climber gry hazardowe bez rejestracji to: namiot, plecak, lina, kurtka, buty, czapka, flaga, czekan i płatek śniegu.  Z nich wszystkich, to właśnie ostatni gwarantuje ci wypłatę nawet do 5000 monet. Symbolem wild jest flaga i może ona zastępować inne po to, by stworzyć wygraną kombinację i powiększyć twój zysk.

Mnoży twoją wygraną w zależności od ilości trafionych symboli i tak: 3 flagi mnożą zysk o 100, cztery o 500, a pięć o 1000. Namiot zaś zwielokrotnia wygraną o odpowiednio 30, 100 i 500 razy. Kurtka natomiast o 20, 50 i 200, plecak – 10, 30, 100, buty – 5, 10, 50, czapka – 3, 5, 20, a czekan o dwa, trzy lub dziesięć. Lina jest następnym z symboli specjalnych. Wylosowanie trzech uruchamia bowiem grę bonusową. Ponadto, slot Rock Climber zawiera jeszcze jedną funkcję.

Rock Climber

Po każdym wygranym obrocie możesz wziąć udział w ryzykownej grze, która podwoi twoją wygraną za pomocą przycisku double. Będziesz musiał wybrać jedną z czterech kart. Jeśli wybrana przez ciebie karta będzie wyższa niż początkowo leżąca na stole sizzling hot online, twoja wygrana się podwoi, a ty możesz zaryzykować jeszcze raz. Jeśli jednak karta jest niższa, tracisz całą wygraną z ostatniego obrotu.

Uważaj na Yeti

Co jest głównym celem każdego alpinisty? Oczywiście wbić flagę na szczycie najwyższej góry. Jest to też cel gry bonusowej. Aby ją uruchomić, musisz wylosować przynajmniej trzy symbole liny na danej linii punktującej. Bonus ten rozgrywa się pod stromą ścianą, a twoim zdaniem będzie się wspiąć na każdą z jej krawędzi za pomocą jednej z pięciu lin, aż znajdziesz się na samym szczycie.

Musisz wybrać odpowiednią linię za pomocą przycisków line 1 do line 9. Musisz jednak uważać, bo jeden zły wybór może, zamiast na szczyt, zaprowadzić cię do jaskini zamieszkałej przez Yeti. Wtedy gra automatycznie się kończy, a twoja wypłata rośnie o monety zarobione za każdą krawędź na jaką wspiąłeś się podczas gry.