logoback

Automat Resident - zostań szpiegiem online


Jeśli zawsze lubiłeś bawić się w szpiega, to właśnie nadszedł czas, by wznowić tę zabawę, ale na trochę innych warunkach. Znajdziesz tu małą pomoc – stworzony przez Igrosoft slot Resident online za darmo prezentujący historię wojskowego oficera informacji wywiadowczej, który właśnie dotarł na tyły wroga. W chwili, w której zaczniesz grać poczujesz, że najciekawsza część twojego doświadczenia związanego ze slotami właśnie się zaczęła!

Zostań zawodowym szpiegiem

Wszystkie symbole związane są z zapierającym dech w piersiach procesem wywiadowczym. Zaufaj dzielnemu agentowi, którego zobaczysz u dołu ekranu grając w Resident, a wszystkie rewolwery, pistolety, nagrody, naramienniki doprowadzą cię do niesamowitych wygranych! Gra Resident zawiera pięć walców i dziewięć punktowanych linii wypłat. Jest on klasycznym slotem hot spot za darmo, gdzie możesz wybrać ilość punktujących linii z pięciu: line 1, do lines 9. Za pomocą przycisku bet możesz obstawić zakład na każdą z nich, który waha się od 1 do 25 monet. Maksymalny zakład to 225 monet, a minimalny 1.

Resident

Klikając start, zaczynasz grę, a naciskając help zobaczysz mnożniki dla danych kombinacji i jakie wartości możesz zdobyć dla danego zakładu. Kombinacja jest wygrana, gdy na punktowanej linii wypłat pojawią się co najmniej trzy identyczne symbole hazardowe online, licząc do pierwszego walca. W slocie tym znajduje się wiele interesujących symboli, jak: stopień generała pułkownika, karabin maszynowy Maxim, szyfrowana książka kodów, pistolet tzw. Walther, a nawet staromodna maska gazowa – wszystkie bardzo męskie. Właśnie dlatego skierowany jest głównie do silniejszej połowy naszego społeczeństwa.

Czerwona gaśnica jest symbolem Wild, więc zastępuje wszystkie inne (oprócz złotych monet z wizerunkiem Resident oraz sejfów), tworząc wygraną kombinację. Symbol ten sam w sobie mnoży wygraną o 500, 1000 lub 2000 dla odpowiednio 3, 4 bądź 5 symboli na danej punktowanej linii. Złote monety gwarantują zaś mnożnik o wartości 200, 1000 i 5000, naramienniki – 30, 100 i 500, karabin maszynowy – 20, 50, 200, medal złotej gwiazdy – 10, 30, 100, maska gazowa – 3, 5, 20, a bron  - 2, 3 lub 10 monet. Możesz podwoić każdą wartość swojej wygranej kombinacji w funkcji hazardowej.

Resident

Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk double hot spot bez rejestracji . Zobaczysz pięć kart, z czego jedna będzie odwrócona. Twoim zadaniem jest wylosować taką kartę z pozostałych czterech, aby była większa od tej już odwróconej. Jeśli ci się uda, podwoisz swoją wygraną i możesz dalej ryzykować. Jeśli jednak wylosujesz mniejszą, przegrywasz całą dotychczasową wygraną i wracasz do głównej gry.

Pomóż oficerowi uniknąć eksplozji

Jeśli wylosujesz trzy lub więcej sejfów uruchomisz grę bonusową. Zobaczysz cztery sejfy. Musisz podpowiedzieć oficerowi, które ma otworzyć jeden po drugim. Jeśli jednak otworzy on sejf, a w środku znajduje się dynamit, gra jest przerywana i wracasz do głównego ekranu. Uratować cię może jedynie gaśnica, która dostępna jest tylko jeśli grasz wysokimi stawkami.

Jeśli oficer otworzy wszystkie sejfy i uniknie eksplozji, uruchomi się super bonus. Będziesz musiał odgadnąć, w której celi wróg przetrzymuje twoją współpracowniczkę Kat i uwolnić ją bez natknięcia się na strażników z kajdankami. Wartość twojej wygranej za uwolnienie Kat ukazana jest nad otwartymi drzwiami pod warunkiem, że dobrze odgadłeś.