logoback

Gry hazardowe Playboy za darmo hot spot

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Playboy za darmo to 5-bębnowa maszyna stworzona przez Microgaming. Slot ten zachęca interesującą grafiką oraz muzyką. Niczym w Playboyu, spotkasz tu prawdziwe króliczki, które naprawdę mogą cię rozproszyć. Poza tym, gra oferuje aż 243 sposobów na wygranie! Jeśli zatem lubisz piękne kobiety oraz wysokie wygrane, to ta maszyna jest stworzona dla ciebie.

Odkryj logo Playboya i pomnóż swój zysk

Na dole ekranu znajdują się przyciski, które pozwalają za pomocą „+” i „-„ regulować, jaką kwotę chcesz obstawić. Maksymalna stawka hot spot za darmo (BET) 150, zaś najmniejsza 30. Gra pozwala także na regulację wartości monety od 0,01 do 0,025. Gdy już ustawisz odpowiadające ci wartości, pozostaje jedynie rozpocząć grę. By zakręcić bębnami, naciśnij SPIN. Możesz także wybrać opcję AUTO PLAY, jednak wówczas gra będzie się toczyć automatycznie. Musisz wylosować co najmniej 3 takie same symbole, od lewej, do prawej, by wygrać. W grze znajdują się różnorodne symbole, takie jak A, K, Q, J, 10, motor czy samochód.

Playboy

Najciekawsze jednak są te symbole, które z pewnością przyciągną twoją uwagę. Mowa tu o czterech pięknych, półnagich kobietach – Kimi, Sofia, Ashley i Jilian. Ich wylosowanie zwielokrotni twój wkład od dwunastu do siedemnastu razy. Symbolem Wild, który pomoże ci uzupełnić zwycięską kombinację z wyjątkiem symbolu Scatter, jest Playboy.

Playboy

Ponadto, symbol ten podwaja wygraną, a wylosowanie pięciu na punktowanej linii pomnoży twoją wygraną 33 razy. W każdej chwili możesz także podejrzeć znaczenie symboli oraz ewentualną wygraną, klikając VIEW PAYS. To, co wyróżnia ten slot  hazardowej online na tle innych, to różnorodne bonusy, które mogą zapewnić ci naprawdę duże wygrane.

Spędź dziką noc z Jillian

W grze istnieje możliwość wygrania dodatkowych rund. Aby tak się stało, musisz wylosować przynajmniej 3 takie same symbole pięknych pań gdziekolwiek na ekranie maszyny. Jeśli wylosujesz Kimi – zdobędziesz 10 darmowych rund, a wygrane będą mnożone razy pięć. Gdy wylosujesz Sofię, otrzymasz piętnaście dodatkowych zakręceń bębna oraz Running Wild Feature. Seksowna blondynka Ashley zapewni ci aż 20 darmowych rund, pomnożenie wygranych pięciokrotnie i Rolling Reels.

Najkorzystniejszy wariant to wylosowanie rudowłosej Jillian, gdyż oprócz 25 darmowych zakręceń bębna możesz zdobyć także Wild Night Feature, gdzie wszystkie pięć bębnów może zostać dzikimi (Wild). Ponadto, w slocie występuje symbol Scatter w postaci magazynu Playboya, który może pomnożyć twoją wygraną nawet 60000 razy. Maszyna pozwala na wygraną do 1215000 monet. Nie ma na co czekać. Zagraj już teraz i poznaj skąpo ubrane króliczki z Playboya!