logoback

Gry hazardowe hot spot Pirate za darmo online bez rejestracji


Jednoreki bandyta Pirate to 5-bębnowa maszyna z 9 punktowanymi liniami wypłat stworzona przez firmę Igrosoft. Gra zabierze cię do prawdziwej krainy piratów, gdzie możesz odkryć maszyny hot spot online długo skrywany skarb. Wszystko okraszone jest ładną i zabawną grafiką niczym z kreskówek. Maszyna oferuje ciekawe symbole, kt&oacuoacute;re nawiązują do tematyki piratów oraz interesujące gry bonusowe.

Spotkaj jednookiego pirata

Na początku możesz ustawić liczbę linii i stawkę. Służą temu przyciski na dole ekranu. Każde kliknięcie BET ONE podwyższa stawkę za każdą z linii o jeden, a przyciski 1 LINE, 3 LINES itd. odpowiadają liczbie punktowanych linii. Minimalna stawka wynosi 1, a maksymalna 225. Gra hazardowa online za darmo rozpocznie się wtedy, gdy naciśniesz START, BET MAX (najwyższa możliwa stawka) lub AUTOMATIC START (gra będzie się toczyć automatycznie).

Pirate

Aby wygrać, musisz wylosować przynajmniej 3 takie same symbole od lewej do prawej lub na odwrót. Najwyższą wygraną zapewni symbol mapy wyspy. Wylosowanie pięciu takich symboli pomnoży twoją wygraną 5000 razy. Najmniej zarobić można po trafieniu lunety, gdyż 5 symboli zwielokrotnia stawkę 10 razy. Inne symbole, które występują w tej grze to: pistolet, proteza-hak, bomba i haubica.

Dodatkowo, na maszynie do pobrania online można wylosować także symbol Wild – jednooki pirat, który zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem tych, które aktywują gry bonusowe. Maksymalna wygrana w grze wynosi 187500 monet. Gdy już uda ci się wygrać, staniesz przed wyborem. Możesz zabrać zdobytą kwotę, klikając przycisk TAKE WIN lub zaryzykować i podwoić zdobycz, wciskając BET ONE.

Pirate

Po wyborze tej drugiej opcji będziesz musiał odgadnąć, jakim kolorem odwróci się kostka. Zagraj za darmo i po prawej stronie znajdują się ostatnio wylosowane kolory . Jeśli prawidłowo wskażesz kolor, będziesz mógł ponownie spróbować swych szans i podwoić zdobytą kwotę. Pamiętaj, że zawsze możesz kliknąć PAYTABLE, aby zobaczyć podejrzeć zasady tej gry.

Odkryj skarb schowany w skrzyniach i beczkach

W grze można także wygrać dodatkowy bonus – Barrel Bonus game. Aby tak się stało, musisz wylosować przynajmniej 3 beczki rumu gdziekolwiek na ekranie. W grze bonusowej należy za pomocą przycisków LINE 1 i LINES 9 zastopować kręcące się kostki. Wówczas otwiera się beczka, w której można znaleźć diamenty, co zaś przekłada się na nagrodę finansową. Jeśli jednak wylosujesz pustą beczkę – gra bonusowa się kończy. Maszyna oferuje także inną bonusową grę – Chest Bonus Game.

Uaktywnia się ona wtedy, gdy na ekranie pojawią się co najmniej 3 skrzynie. W trakcie bonusu możesz zdobyć hazardowe automaty hot spot nagrodę, otwierając skrzynie na dole ekranu. Jeśli trafisz na skarb, zdobywasz dodatkowe pieniądze. Jeśli zaś wylosujesz kości, gra bonusowa dobiega końca.