logoback

Gry hazardowe hot spot Lucky Lady's Charm Deluxe internetowe

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Trudno stwierdzić, który element w grze Lucky Lady's Charm Deluxe online jest bardziej czarujący – główna bohaterka czy potencjalne wygrane. Lucky Lady's Charm Deluxe jest internetową wersją klasycznego automatu do gier, wyposażoną w 5 bębnów, 9 linii i całe mnóstwo kolorowych symboli. Oprócz tytułowej bohaterki, Pani Szczęśliwego Trafu, na ekranie pojawiają się czterolistne koniczyny, zaczarowane kule, podkowy czy złote monety. Gra jest dziełem firmy Novomatic i została opublikowana w roku 2013.

Instrukcje

Zacznij od wyznaczenia wysokości zakładu i liczby linii. Przyciski „play ... lines” służą do określania ilości linii, na których chcesz obstawiać. Ich maksymalna liczba wynosi 9, minimalna – 1. „Bet one” z kolei pozwala na wyznaczenie wielkości zakładu, która musi wynosić od 1 do 100 punktów. Chcesz obstawić najwyższą dopuszczalną sumę? Kliknij w „Bet max”, a zostanie ona ustawiona natychmiastowo.

Gdy wysokość zakładu i ilość linii są już takie, jak powinny, czas na przejście do prawdziwej rozgrywki. Przycisk „Start” wprawia w ruch bębny. Jeśli nie chcesz uruchamiać ich po każdym z losowań, możesz wybrać „Automatic play” online sizzling hot, czyli tryb automatyczny. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że w trybie tym traci się możliwość skorzystania z opcji ryzyka.

Lucky Lady's Charm Deluxe

Tak więc, jeżeli nie jesteś w trybie automatycznym i dochodzi do wygranej, otrzymujesz opcję przejścia do wspomnianego trybu hazardowego. W tej części gry możesz podwoić lub stracić wygraną. Aby uniknąć ryzyka, możesz zrezygnować i powrócić do normalnej rozgrywki. Jeśli jednak chcesz spróbować swych sił, wybierz przycisk „Gamble”. Kiedy na Twoim ekranie pojawi się odwrócona karta za darmo hot spot, będziesz musiał/a odgadnąć, jakiego jest koloru. Poprawna odpowiedź oznacza pomnożenie łupów i możliwość kontynuacji gry w trybie ryzyka, nieprawidłowy strzał – utratę wygranej i powrót do normalnego trybu.

Do wygranych dochodzi w momencie, gdy kilka takich symboli znajduje się tuż obok siebie i kształtuje jedną linię od lewej do prawej. Za pomocą przycisku „Info” możesz otworzyć tabelę wygranych. Znajdziesz w niej informacje dotyczące wartości poszczególnych symboli. Wszystkie wygrywające kombinacje przynoszą szczęście, jednak w wypadku niektórych symboli szczęścia tego jest wyjątkowo dużo. Jednym z nich jest wizerunek Pani Szczęśliwego Trafu. Główna bohaterka charakteryzuje się nie tylko najwyższym mnożnikiem, ale również zdolnością zastępowania innych symboli (z wyjątkiem symbolu bonusowego).

Lucky Lady's Charm Deluxe

Gra Lucky Lady's Charm Deluxe posiada ścieżkę dźwiękową, jednak można ją wyłączyć – służy do tego przycisk umieszczony w prawym górnym rogu ekranu.

Bonusy

Pani Szczęśliwego Trafu  w gry hazardowe hot spot online nie jest jedynym szczególnym symbolem w grze. Kiedy na Twoim ekranie ukazuje się seria Magicznych Kul, masz równie duży powód do szczęścia. Trzy takie symbole zapewniają graczowi 15 darmowych losowań. Wszystkie wygrane uzyskane w trakcie trwania trybu bonusowego mnożone są razy trzy. Podczas losowań można również trafić na kolejną kolekcję Magicznych Kul – w takiej sytuacji gracz otrzymuje następną porcję bonusowych rozgrywek.