logoback

Gry hazardowe Legend of Olympus hazardowe na telefon

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Greckie mity są wciąż żywe i napełniają inspiracją nawet twórców gier kasynowych. Legend of Olympus hazardowe za darmo hot spot nawiązuje do słynnej góry Olimp, na której zamieszkiwali potężni greccy bogowie. To właśnie ci bogowie są głównymi bohaterami gry, a ich wizerunki widnieją się na niektórych spośród symboli. Oprócz bogów w grze zobaczyć można również rozmaite artefakty przypominające o świetności starożytnej Grecji. Symbole te pojawiają się na 5 bębnach i 20 liniach wygrywających. Oprócz specyficznego motywu, grę charakteryzuje również nowoczesna grafika i mnogość ciekawych bonusów. Darmowe gry Legend of Olympus do pobrania jest dziełem firm Rabcat i Microgaming. 

Instrukcj

Zanim przejdziesz do właściwej części gry, określ wysokość zakładu i liczbę linii. W prawym dolnym rogu znajdziesz kolumnę z napisem „Bet”. Za pomocą umieszczonych na niej strzałek możesz zwiększać i zmniejszać wysokość zakładu. W lewym rogu znajduje się wazon, na którym wyświetla się napis „Line”, a po obu stronach przedmiotu widnieją strzałki – one z kolei służą do zmieniania liczby linii. Jeżeli chcesz postawić maksymalną stawkę, możesz od razu kliknąć w „Bet max” za darmo hot spot bez rejestracji. Gdy wszystkie wartości będą już odpowiednie, kliknij w znajdujący się w centrum przycisk „Start”, a bębny rozpoczną losowanie.

Legend of Olympus

Wygrana następuje, kiedy co najmniej dwa lub trzy takie same symbole tworzą jedną linię of lewej do prawej. Żeby sprawdzić ile danych symboli musi znaleźć się tuż obok siebie, kliknij w „Paytable”. Tabela wygranych przedstawia również wartość poszczególnych symboli. Najwyższa możliwa wygrana wynosi 20 000 punktów i dochodzi do niej, gdy wylosowanych zostaje 5 Zeusów lub Hadesów. Symbol Hadesu ma nie tylko ogromną wartość, ale też szczególne właściwości. Spełnia on rolę swoistego jokera i potrafi zmieniać swą postać.

Za każdym razem, gdy dochodzi do wygranej, gracz otrzymuje możliwość przejścia do trybu „Gamble”. W tej części gry można podwoić lub utracić wygraną. Aby przejść do trybu, kliknij w przycisk „Gamble”. W tym momencie możesz jeszcze zrezygnować bez logowania, zebrać dotychczasowe łupy i powrócić do normalnej rozgrywki – służy do tego przycisk „Back to game”. Jeśli jednak chcesz ponieść ryzyko, wybierz kolor karty. Prawidłowy wybór pomnoży wygraną.

 

Legend of Olympus

Bonusy

Kiedy na ekranie pojawiają się trzy wizerunki boga Zeusa, uruchomia się tryb bonusowy. Co ważne, mogą one znajdować się gdziekolwiek, nie muszą tworzyć jednej linii. Po włączeniu trybu masz okazję zobaczyć jak Zeus pokonuje Hadesa i, po zwycięskiej walce, udostępnia darmowe losowania. Jeżeli w trakcie trybu bonusowego wylosowana zostaje następna seria Zeusów, otrzymujesz kolejne darmowe rozgrywki.

Gra Legend of Olympus wyposażona jest w jeszcze jeden tryb bonusowy nazwany Rzeką Styx. Ta część gry rozpoczyna się, gdy bębny losują co najmniej trzy symbole Monety. Wówczas na ekranie pojawiają się Złote Monety, które skrywają różnego rodzaju nagrody. Obfitość nagród zależy od ilości wylosowanych symboli bonusowych.