logoback

Jednoreki bandyta King of Cards online

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


King of Cards bez logowania to internetowy odpowiednik legendarnych automatów do gier. Motywem przewodnim w grze są znane i lubiane karty. Królowie, królowe, asy i inne symbole losowane są za pomocą 5 bębnów i 9 linii wygrywających. Grę urozmaicają specjalne tryby i bonusy. King of Cards jest dziełem firmy Novomatic, które oddane zostało w ręce graczy w roku 2004.

Instrukcje

Aby rozpocząć grę, określ liczbę linii – możesz zrobić to za pomocą przycisków „play line”. Następnie wyznacz wysokość zakładu, klikając w „bet one” do czasu, aż wybrana zostanie pożądana wartość. Jeśli chcesz postawić maksymalną stawkę na darmowe gry hazardowe hot spot, możesz przyspieszyć proces i kliknąć w „bet max”. Minimalna wysokość zakładu dla linii wynosi 1, maksymalna – 100. Przycisk „coin” służy do określania liczby monet w depozycie. Po określeniu wszystkich wartości przychodzi czas na uruchomienie bębnów – w tym celu wybierz „Start”. Zwróć uwagę na przycisk „Automatic start”, włączający tryb automatyczny. Tryb ten stworzony został z myślą o graczach, którzy nie chcą wciskać „Startu” po każdym losowaniu.

King of Cards

Wygrana następuje w momencie, gdy kilka identycznych symboli układa się w tej samej linii od lewej do prawej. Jej wysokość zależna jest od wielkości zakładu, a także rodzaju symbolu. Największą wartość reprezentuje Joker. Gdy co najmniej dwa Jokery znajdą się tuż obok siebie, dochodzi do wygranej – i jest ona wysoka (im więcej takich samych symboli, tym większa wygrana). Poza tym, Joker ma jeszcze jedną wyjątkową właściwość – może zastępować inne karty (oprócz symbolu bonusowego czyli stosów monet). Aby sprawdzić, ile warte są pozostałe karty, kliknij w „Info”.

Po każdej wygranej w gry hazardowe automaty hot spot gracz otrzymuje propozycję przejścia do trybu ryzyka. W trybie tym wygrana może zostać podwojona lub utracona. Jeżeli wolisz ominąć tę opcję, kliknij w „Start” i zatrzymaj dotychczasowe łupy. Jeśli natomiast możliwość powiększenia zysków brzmi kusząco, wybierz „Gamble”. Twoim zadaniem w tej części gry za darmo hot spot jest odgadnięcie koloru karty. Prawidłowy wybór prowadzi po pomnożenia wygranej, zły strzał oznacza utracenie jej i powrót do normalnego trybu gry.

King of Cards

Gra King of Cards posiada ścieżkę dźwiękową, możesz jednak wyłączyć ją za pomocą jednego z przycisków znajdujących się w prawym górnym rogu ekranu.

Bonusy

Gdy wylosowane zostaną co najmniej trzy wspomniane wyżej symbole bonusowe (stosy monet), gracz otrzymuje 15 darmowych losowań. Uruchomione one zostają automatycznie i w trakcie ich trwania obowiązują ustawienia z ostatniej normalnej rundy. Wszystkie wygrane zebrane podczas trybu bonusowego mnożone są przez 3.