logoback

Gry hazardowe automaty Keks za darmo wirtualne


Keks bez rejestracji hazardowe to gra zaprojektowana dla osób, które uwielbiają bajki tak samo jak gry kasynowe. Keks tematycznie nawiązuje do rosyjskiej opowieści opartej na folklorze ludowym, zatytułowanej Kolobok. Jest to historia ożywionego bochenka chleba, który postanawia uciec od swych dziadków, aby odkrywać świat. Oprócz magicznych historii, gry hazardowe Keks oferuje również możliwość wygrywania pieniędzy – jest to internetowa wersja automatu do gier, stworzona przez firmę Igrosoft i wyposażona w 5 bębnów oraz 9 linii wygrywających.

Instrukcje

Przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki, określ liczbę linii i wysokość zakładu. Maksymalna ilość linii to 9. Aby wybrać, na ilu z nich chcesz grać, wybierz jeden z przycisków „Line”. Najniższa dopuszczalna wielkość zakładu dla jednej linii wynosi 1 punkt, najwyższa – 25, zatem maksymalny zakład dla jednego losowania to 225. Aby wyznaczyć wysokość zakładu, skorzystaj z przycisku „Bet”. Gdy wszystkie wartości zostaną już określone, wciśnij przycisk „Start”, żeby wprawić bębny w ruch.

Keks

Na każdym z bębnów zobaczyć możesz rozmaite symbole. Kiedy wizerunki trzech identycznych obiektów układają się w jednej linii (od lewej od prawej lub na odwrót, począwszy od jednej ze skrajnych linii), dochodzi do wygranej. Wysokość wygranej zależy od wielkości zakładu oraz rodzaju symbolu. Aby sprawdzić potencjalne zyski, kliknij w „Help”. Dział pomoc składa się z kilku podstron, które przewijać możesz za pomocą przycisku „Line 9”. Na drugiej oraz trzeciej podstronie znajdują się informacje dotyczące wartości poszczególnych symboli.

Wśród wielu kolorowych symboli w Kesk znaleźć można kilka znaków o szczególnym znaczeniu online za darmo. Jednym z nich jest Kolobok - spełnia funkcję jokera i zastępuje inne symbole (z wyjątkiem Czarnego Kota i Kominka).

Keks

Gra Keks wyposażona została w tryb ryzyka. W momencie, gdy dochodzi do wygranej, otrzymujesz możliwość pomnożenia zysków. Jak sugeruje nazwa trybu – szansa ta idzie w parze z ryzykiem. Aby zignorować tę opcję, kliknij w „Win”  i zbierz dotychczasowy łup. Jeśli natomiast chcesz spróbować swych sił, wybierz „Double”. Twoim zadaniem w tej części gry na maszynach hot spot jest wybranie jednej z pięciu kart. Jeżeli Twoja karta okazuje się wyższa od tej wylosowanej przez komputer – wygrana ulega pomnożeniu. W przeciwnym wypadku tracisz wygraną. Może być również tak, że obie karty są takie same – w takiej sytuacji Twój łup nie ulega żadnym zmianom.

Bonusy

Keks posiada aż dwa tryby bonusowe. Pierwszy z nich włącza się, gdy wylosowana zostaje kombinacja trzech Kominków. Na ekranie ukazuje się wówczas pięć piecyków. Musisz znaleźć w nich gotowe posiłki lub zaginionego Koloboka hot spot bez rejestracji . Dym wydobywający się z kominka kończy bonus, a udane poszukiwania otwierają kolejną część trybu. W trybie Super Bonus Kolobok skrywa się w jednym z dwóch krzaków. Jeśli uda Ci się go odnaleźć, otrzymasz nagrodę. Niestety, w krzakach chować może się także wilk, który zamyka tryb bonusowy.