logoback

Gry hazardowe automaty Katana za darmo wirtualne

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Jeśli masz ochotę zapoznanie się z japońską kulturą, to nie mogłeś trafić lepiej. Katana bez rejestracji online to 5-bębnowy slot z 20 punktowanymi liniami wypłat wyprodukowany przez Novomatic. Charakteryzuje się lekką w odbiorze grafiką oraz ciekawymi i dopracowanymi symbolami. Spotkasz tu szoguna czy gejszę, a także inne symbole nawiązujące do historii Japonii.

Poluj na szoguna!

Za pomocą „+”i „-„ możesz zmieniać wartość pól na dole ekranu. Liczba punktowanych linii (lines) może wynieść maksymalnie 20, a kwota zakładu za każdą z linii (bet/line) od 2 do 5.

Katana

Zatem ogólna wartość obstawienia (bet) waha się od 2 do 1000. Gdy ustawisz te wartości, kliknij start, aby rozpocząć rozgrywkę. W grze znajdują się takie symbole, jak choćby stylizowane na japońskie znaki A, J, K, Q oraz 10, a także pagodę, wojownika na koniu czy łuczników. Najbardziej opłacalne są jednak inne symbole. Pamiętaj, że, aby wygrać w darmowe gry hazardowe hotspot, przynajmniej trzy symbole, od lewej do prawej, muszą znaleźć się na punktowanej linii. Jeśli na walcach pięciokrotnie trafi się gejsza, wówczas twój wkład może się pomnożyć 800 razy.

Jeśli jednak wylosujesz 5 symboli szoguna, wówczas kwota zakładu może się zwielokrotnić 1000 razy, dzięki czemu możesz wygrać nawet 50000 monet! Szogun oznacza także inne korzyści. Jest on symbolem wild, który zastępuje wszystkie pozostałe, z wyjątkiem scattera, czyli katany. Gdy wygrasz, na dole ekranu pojawią się dwa przyciski – collect i gamble. Jeśli wybierzesz collect, zwyczajnie zabierasz wygraną na maszynach hot spot.

Katana

Jeśli zaś klikniesz gamble, rozpoczynasz grę hazardową, w której odgadujesz kolor odwróconej karty– czerwony lub czarny. W nowym okienku wyświetlają się także ostatnio odkryte karty. Jeśli prawidłowo wskażesz kolor karty, podwoisz swoją wygraną i możesz tak  dalej mnożyć wygraną aż do momentu, gdy zdecydujesz się skończyć i wciśniesz przycisk collect, zabierając wygraną. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij paytable.

Odszukaj tytułową katanę i odkryj nagrody!

Szczególne znaczenie w tej grze ma tytułowa katana, która jest symbolem scatter. Jeśli wykręcisz przynajmniej 3 katany na którymkolwiek z walców na ekranie, otrzymasz 10 darmowych rund i shogun bonus online za darmo. W trakcie tych rund wygrane sumy są podwajane, a szogun dalej działa jako joker, który pomaga stworzyć zwycięską kombinację. Podczas darmowych rund nadal możesz wygrać kolejne bezpłatne kręcenia bębnem. Jeśli masz ochotę, by zmierzyć się z szogunem, a także zaznać japońskiej kultury, nie zwlekaj i już teraz rozpocznij grę.