logoback

Gry hazardowe hot spot Indian Spirit darmowe

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Podążaj ścieżką Indiańskiego Wodza i pozwól swoim snom wskazać Ci drogę. W Indian Spirit online na komputer, slocie stworzonym przez Novomatic, orzeł będzie miał na ciebie oko, podczas gdy twoim zadaniem będzie znalezienie skarbu Indian. Gra oferuje barwną grafikę z różnorodnymi symbolami, co pozwoli ci poczuć klimat rdzennych Amerykanów.

Odnajdź mistyczny amulet - łapacz snów

Slot ten ma pięć bębnów i  dwadzieścia punktowanych linii wypłat. Za pomocą „+” i „-„ w dolnej części ekranu możesz ustawić liczbę linii (lines) i obstawić kwotę za każdą z nich (bet/lines). Maksymalny zakład wynosi 100 żetonów, czyli 5 za 20 linii.

Indian Spirit

Twoim celem w gre hazardowej hot spot jest wylosowanie trzech, czterech bądź pięciu identycznych symboli znajdujących się na punktowanej linii wypłat. By kombinacja była zwycięska, symbole te muszą być ułożone od lewej do prawej, zaczynając od pierwszego walca po kolejne. By wygrać symbole muszą być jeden obok drugiego bez symboli pomiędzy nimi.

Największą wygraną daje indiański wódz - pięciu z nich pomnoży twój wkład nawet tysiąc razy! Następnymi, równie wartościowymi symbolami są toporek indiański, który mnoży obstawioną kwotę razy 500, zaś kajak i ognisko razy 400. Najmniej warte są symbole kart: pięciokrotne wylosowanie mnoży zysk o 200 w przypadku A i K oraz razy 100 w przypadku 10, J, Q. Symbolem wild jest łapacz snów (amulet), co oznacza, że zastępuje inne symbole tak, by dla danej linii stworzyć zwycięską kombinację.

Indian Spirit

Łapacz snów nie zastępuje jednak symbolu scatter, którym jest orzeł. Po każdej wygranej rundzie w gre hot spot za darmo możesz zebrać swoją kwotę przyciskiem Collect lub skorzystać z ryzykownej funkcji Gamble, gdzie, jeśli poprawnie odgadniesz kolor odwróconej karty na stole, twoja wygrana się podwoi. Jeśli jednak pomylisz się, stracisz zdobytą chwilę wcześniej kwotę.  Przy włączonej funkcji automatycznego startu nie możesz skorzystać z ryzykownej gry. Aby dowiedzieć się więcej, zawsze możesz skorzystać kliknąć Paytable.

Spójrz w niebo i złap orła

Jeśli na walcach pojawią się trzy symbole scatter (orzeł), otrzymasz dziesięć darmowych obrotów. Symbol ten nie musi pojawiać się w konkretnej kolejności, wystarczą trzy orły gdziekolwiek na ekranie! Gdy podczas darmowych rund pojawi się symbol wild (łapacz snów), z mistycznego nieba posypią się ogromne wygrane! Bonus ten jest jednak podchwytliwy, gdyż symbol ten może pojawiać się tylko na walcach drugim, trzecim i czwartym. Najlepszą częścią tego bonusu jest fakt, iż podczas darmowych obrotów na walcach pojawiają się dodatkowe symbole wild, dzięki czemu masz większe szanse na satysfakcjonujące wygrane. Pamiętaj też o tym, że w tej rundzie możesz ponownie wygrać następne darmowe obroty. Niech sny poprowadzą cię do skarbu.