logoback

Gry hot spot Hellboy za darmo do pobrania symulator

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Do stworzenia tego slota wirtualnego Hellboy, firmę Microgaming zainspirował film oparty na komiksie o tej samej nazwie. Podobni bohaterzy, symbole, ryzykowna opcja, darmowe obroty w „Super mode” i bonus „Undeworld” czekają właśnie na ciebie. Wszystko to na pięciu walcach, z dwudziestoma punktowanymi liniami wypłat oraz cudowną grafiką niczym z komiksów.

Znajdź Hellboya i zgarnij wygraną

Na dole ekranu możesz kontrolować wysokość zakładu. Klikając przycisk Lines, możesz ustawić ilość punktowanych linii wypłat - od jednej do dwudziestu, a w okienku powyżej wyświetli się wybrana przez ciebie wartość.

Hellboy

Naciskając Coins, możesz ustawić kwotę za każdą z nich. Tym sposobem, ustawiając maksymalną stawkę, z twojego konta pobrane zostaje 50 żetonów. Gra zaczyna się w momencie naciśnięcia przycisku czerwonego przycisku Spin lub Set max (gra najwyższymi stawkami). Jeśli chcesz bliżej zapoznać się z regułami Hellboy, kliknij View pays. Przesuwać strony możesz poprzez strzałki w prawo lub lewo w gry hazardowe, a gdy będziesz chciał wrócić do głównego menu, naciśnij Back.  Dźwięk slotu wyłączany jest poprzez przycisk w prawym, górnym rogu . Kombinacje symboli są zwycięskie tylko wtedy, gdy pojawią się na aktywnej, punktowanej linii wypłat, od lewej do prawej, zaczynając od pierwszego walca. Głównym i najbardziej wartościowym symbolem jest Hellboy. Mnoży on twój wynik 100, 1000, a nawet 10000, jeśli pojawią się trzy, cztery bądź pięć takich samych symboli.

Hellboy

Co więcej, symbol ten jest symbolem Wild i zastępuje inne symbole (z wyjątkim scatter), tworząc zwycięskie kombinacje i podwajając ich wysokość. Wszystkie inne symbole stanowią wygraną tylko jeśli powtórzą się trzy, cztery lub pięć razy. Pięć portretów Hellboya hot spot za darmo pomnoży twój wyniki 5000 razy. Po pojawieniu się zwycięskiej kombinacji i podsumowaniu wypłaty będziesz mógł skorzystać z dodatkowej opcji hazardowej - Gamble, która może powiększyć twoją wygraną. Wystarczy prawidłowo przewidzieć kolor lub figurę karty znajdującej się na stole. Gdy odgadujesz jej kolor, twoja wygrana może wzrosnąć dwukrotnie, zaś wybierając figurę - aż czterokrotnie. Jeśli odgadniesz prawidłowo, możesz próbować ponownie. Gdy zaś przegrasz – tracisz swoją wygraną.

Odkryj bonus Underworld

Ręka Hellboya jest symbolem Scatter. Dla dwóch, trzech, czterech bądź pięciu takich obrazków twój wynik zostanie pomnożony dwa, cztery, dwadzieścia pięć, a nawet pięćset razy. Za 3, 4 i 5 takich ustawień, będziesz mógł zagrać w bonus Underworld.  Bonus ten uaktywnia się dla przynajmniej trzech symboli Scatter (czerwona, uniesiona ręka Hellboya), które pojawią się jednocześnie na ekranie gry. Kontrolujesz wówczas głównego bohatera, który musi znaleźć artefakty strzeżone przez nadnaturalne moce.

W zasadzie, jest to pełnowartościowa gra w maszyny hot spot online, gdzie musisz uwolnić członków swojej załogi, unikając tuneli śmierci, które zatrzymują grę. Są cztery poziomy tej gry, za każde osiągnięcie dostajesz odpowiednią ilość monet. Największa nagroda czeka na tego, komu uda się dojść do finału i odnaleźć najważniejszy artefakt.  Super mode uaktywnia się przypadkowo i daje ci dziesięć dodatkowych darmowych rund. Wszystkie obstawione są tak samo jak wcześniejszy zakład. W tym trybie trzy pozycje będą się zmieniać jedna po drugiej, a symbol Wild będzie jednym z nich aż do końca darmowych obrotów.