logoback

Gry hot spot Gorilla online wirtualne

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Ten slot hazardowych maszyny hotspot od Novomatic przeniesie cię do tropikalnego raju, gdzie goryli strażnik broni starożytnych, złotych monet. Będziesz nie tylko zahipnotyzowany cudownym otoczeniem, ale również otrzymasz szansę na wygranie naprawdę niezłej sumy! Podczas gry będziesz otoczony dźwięcznymi odgłosami miejsca, kolorowymi, tropikalnymi kwiatami, egzotycznymi ptakami i dzikimi gorylami, zamieszkującymi te piękne miejsce. Twoja wycieczka do tropików nie musi wiele kosztować. Możesz obstawić każdy obrót na 132 różne sposoby, dzięki czemu wszyscy użytkownicy mogą znaleźć coś dla siebie i obstawiać według swoich preferencji.

Goryle strzegą złota

Gorilla oferuje aż 50 punktowanych linii wypłat na 5 bębnach. Minimalny zakład to 0.01 monety za linię, a maksymalny 2 monety za linię. Na dole ekranu tego automatu znajdują się przyciski „+” i „-„, które pozwalają ustawić kwotę zakładu (bet/lines) i liczbę punktowanych linii (lines).

Gorilla

Hazardowa gra online sizzling hot rozpoczyna się, gdy wciśniesz Start. Istnieje wiele różnych symboli liter i cyfr porozrzucanych po tej bujnej dżungli. Są to znamiona starożytnego plemienia, które stworzyło złote symbole. Postaraj się, że wylosować jak najwięcej identycznych symboli, gdyż mogą one odblokować sekretne miejsca, w których znajduje się złoto.

Nagrodzony zostaniesz za wylosowanie pięknych, kolorowych kwiatów – do 20 000 monet oraz za wylosowanie egzotycznych ptaków – do 25 000 monet. Lecz prawdziwymi królami tej dżungli są goryle i to za nie otrzymasz największą nagrodę – do 50 000 monet. Goryle również mogą doprowadzić cię do złotych monet – są one bowiem symbolem Wild i mają moc zastępowania innych symboli w celu stworzenia zwycięskiej kombinacji. Jak w wielu tego typu grach, również i tu możesz podwoić swoją wygraną lub też ją stracić hot spot bez rejestracji. Wystarczy tylko, byś po trafnym wytypowaniu linii kliknął Gamble.

Gorilla

Jeśli uda ci się odgadnąć kolor odwróconej karty, twój zysk się podwoi i będziesz mógł tę czynność dalej powtarzać. Jeśli zaś wskażesz nieprawidłowo, tracisz wygraną.

Zachód słońca

Poświeć też dużo czasu na zachód słońca – symbol Scatter. Gdy wylosujesz go na pierwszym, drugim i trzecim walcu, otrzymasz dziesięć darmowych obrotów, czyli dodatkowych szans. Symbole te gwarantują ci wygraną nawet do 10 000 monet. Podczas darmowych obrotów na walcu drugim, trzecim i czwartym pojawi się złoty symbol, który staje się dodatkowym symbolem Wild, by jeszcze bardziej ułatwić ci wylosowanie zwycięskiej kombinacji. Wyrusz na wspaniałą przygodę w otoczeniu dzikiej przyrody, złota, wypłat i bonusowych gier ze slotem Gorilla! Większość graczy przybywa do tego raju, by odnaleźć złoto. Warto jednak poświęcić chwilę bujnemu otoczeniu z pięknymi zachodami słońca, ekscytującą dziką przyrodą i oczywiście wspaniałymi gorylami.