logoback

Maszyny do gry Golden Ark za darmo symulator

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Co wyróżnia slot „Golden Ark” za darmo do pobrania od innych stworzonych przez Novomatic? Na pewno jej wygląd. Slot ten jest najpiękniejszą grą, w jaką będziesz miał okazję kiedykolwiek zagrać. Niby wygląd to nie wszystko, jednak jeśli gra oferuje tyle możliwości, że aż miło się na to patrzy. Chociaż nie jest ona oficjalną kontynuacją gry „Book of Ra” to rzeczywiście wygląda bardzo podobnie. Jeśli uważasz, że brzmi to zachęcająco, przeczytaj instrukcję i zacznij grać już teraz.

Poznaj starożytny Egipt

Na pięciu bębnach gry można spotkać wiele symboli, choćby takie jak: oko boga Ra, złoty chrząszcz, faraon, książka, kobieta, a także ikony kart od dziesiątki do asa. 

Golden Ark

Z rzeczy, które są unikatowe, na pewno wyróżnić trzeba grafikę, która jest świetnie dopracowana, zaś same zakłady są dość klasyczne, gdyż używają tylko dziesięć punktowanych linii wypłat. To oczywiście powoduje, że gra jest bardziej przystępna, gdyż możesz zakręcić bębnem z minimalnym zakładem wynoszącym tylko 0.4. Maksymalny zakład na linię wynosi 10 żetonów. W dolnej części ekranu znajdują się przyciski, za pomocą których możesz liczbę punktowanych linii (lines) i obstawianą kwotę (bet/line).

Aby rozpocząć grę hot spot bez rejestracji, kliknij Start. Ze wszystkich symboli występujących w grze, najbardziej powinieneś skupić się na książce. Jest ona bardzo ważna, gdyż wpływa nie tylko na regularną rundę ale również na rundy bonusowe.  Podczas standardowej rundy jest tzw. symbolem Wild, który wypełnia luki między symbolami, by utworzyć zwycięską kombinację. Gdy wylosujesz trzy książki podczas jednego obrotu, nie tylko dostaniesz wypłatę za różne kombinacje, ale również uruchomisz funkcję Golden Ark. Książka jest więc jednocześnie symbolem Wild i Scatter.

Golden Ark

Gdy uda ci się wylosować 5 symboli kobiety – twoja wygrana pomnoży się 500 razy. Zatem przy maksymalnym zakładzie w kwocie 100, możesz wygrać aż 50000! Po każdej wygranie dostępna jest także opcja hazardowa bez logowania. Możesz wybrać Collect i zabrać ze sobą wygraną lub Gamble i spróbować podwoić tę kwotę lub też stracić. Rozpocznie się mini gra hazardowa, w której zadaniem będzie wskazanie koloru odwróconej karty. W nowym oknie wyświetlają się także ostatnio odkryte karty. Jeśli prawidłowo odgadniesz kolor (czerwony lub czarny), możesz dalej powtarzać tę grę aż do momentu, gdy zechcesz skończyć i klikniesz przycisk Collect, zabierając ze sobą wygraną.

Książka, której pragniesz

Jeśli uda ci się wylosować symbol Scatter - książkę, będziesz mógł skorzystać z dziesięciu darmowych obrotów, a jeden, przypadkowy symbol zostanie wybrany jako dodatkowy symbol Wild. Może on wypaść na dowolnej pozycji hazardowe hotspot. Jeśli go wylosujesz, jego wartość pomnożona zostanie przez ilość wszystkich punktowanych linii wypłat. Oznacza to mnóstwo wygranych przy każdym obrocie i wielką szansę, by uruchomić kolejne dziesięć obrotów w czasie tej samej rundy.

Na dodatek, przy odrobinie szczęścia, sytuacja ta może powtarzać się w kółko! „Golden Ark” jest idealnym połączeniem klasycznej akcji i nowoczesnych funkcji. Ta pozycja powinna zainteresować wszystkich graczy. Dlatego także i ty powinieneś wypróbować tę ciekawą grę z zaskakująco dopracowaną grafiką.