logoback

Gry maszyny Gnome za darmo na computer


Gra hazardowa wirtualna Gnome została stworzona dla osób, które uwielbiają zarówno rozgrywki kasynowe jak i magiczne opowieści. Symbole nawiązujące do słynnych bajek o krasnoludkach nadają grze specyficzny charakter. Są wśród nich postaci krasnali, a także krasnoludzie narzędzia i gadżety. Gnome przywodzi na myśl legendarne automaty do gier i działa w podobny sposób, z tym że dostępny jest w Internecie. Gra jest dziełem firmy Igrosoft. Warto zaznaczyć również, że wyposażona została w 5 bębnów i 9 linii.

Instrukcje do maszyny Gnome

Pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić, aby rozpocząć grę, jest wyznaczenie wielkości depozytu. Następnie przejdź do określenia liczby linii i wysokości zakładu. Ilość linii wyznaczyć możesz za pomocą przycisków „Line”. Maksymalna ich liczba to 9. Jeśli zaś chodzi o zakłady, kliknij w „Bet”, aby zmienić ich wartość. Najniższa dopuszczalna stawka online za darmo to 1 punkt na linię, najwyższa – 25. W wypadku obstawienia maksymalnej wartości na wszystkich dostępnych liniach, stawka wynosić będzie 225. Gdy zadecydujesz już jak wiele chcesz postawić, kliknij „Start”, żeby wprawić bębny w ruch.

Gnome

Aby doszło do wygranej, identyczne symbole muszą znaleźć się w jednej linii wygrywającej, od prawej do lewej lub od lewej do prawej. Obfitość wygranej zależy od wysokości zakładu i wartości symbolu. W celu sprawdzenia potencjalnych wygranych kliknij w „Help”. Dział pomocy składa się z kilku podstron. Dane dotyczące wartości poszczególnych symboli znajdują się na drugiej i trzeciej z nich. Żeby je wyświetlić, kliknij w „Help”, a następnie „Line 9” (dwukrotnie dla trzeciej podstrony).

Gra wyposażona została w tryb ryzyka uruchamiający się tuż po wygranej. W trybie tym możesz podwoić lub stracić wygraną z ostatniego losowania. Jeśli wolisz od razu zebrać wygraną, kliknij w „Start” i zignoruj zaproszenie. Jeśli natomiast chcesz podjąć próbę pomnożenia swoich łupów, wybierz „Double”. Na ekranie wyświetli się kilka kart, spośród których musisz wybrać jedną. W wypadku gdy Twoja karta okaże się silniejsza niż karta wylosowana hot spot przez komputer, zysk zostanie powiększony. Jeżeli jednak będzie słabsza, stracisz wygraną. Może również być tak, że obie karty będą takie same – wówczas Twoja wygrana nie ulegnie zmianie.

Bonusy

Gry hazardowe Gnome do pobrania zawiera dwa tryby bonusowe. Gdy na Twoim ekranie znajdują się trzy krasnoludzie wagoniki, uruchamia się pierwszy bonus. Twoim zadaniem w tej części gry jest kontrolowanie krasnala górnika. Krasnal z kolei wybrać musi jedną z pięciu dźwigni przeznaczonych do przewracania wagoników. Jeżeli z wagonu wypada klejnot, gracz otrzymuje nagrodę, która pomnożona zostaje przez wyznaczony numer. Wypadający z wagonu brud oznacza zakończenie trybu bonusowego, chyba że krasnal posiada parasolkę chroniącą go przed odpadami – w takiej sytuacji może z niej skorzystać (jednorazowo i pod warunkiem, że gracz postawił co najmniej 25 punktów na jeden obrót).

Gnome

Szczęściarze, którym udaje się odwrócić wszystkie wagoniki bez ubrudzenia się, otrzymują szansę skorzystania z drugiego bonusu. Zadaniem gracza w tym trybie jest odgadnięcie w której spośród dwóch skrzynek znajduje się skarb. Właściwy wybór nagradzany jest dodatkowymi punktami.