logoback

Gry automaty Gladiator online hazardowe darmowe

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Gladiator za darmo online, dzieło firmy Betsoft Gaming, przenosi graczy do starożytnego Rzymu. Gdy tylko uruchomisz grę, znajdziesz się w otoczeniu wojowników, władców i pięknych królowych. Gladiator to internetowy odpowiednik automatów do gry, wyposażony w 5 bębnów, 30 linii wygrywających i grafikę 3D. Oprócz historycznego motywu, grę charakteryzuje również różnorodność bonusów i dopracowana oprawa graficzna.

Instrukcje

Zanim przejdziesz do walki o starożytne skarby, musisz ustalić pewne kwestie. Przede wszystkim, rozpocznij od wyznaczenia wysokości depozytu. Następnie określ ilość linii i wielkość zakładu. Liczbę linii Gladiator wyznaczyć możesz za pomocą przycisku „Select lines”. Maksymalna ilość linii to 30. „Bet per line”, z kolei, służy do określania wysokości zakładu. Przy najwyższej dopuszczalnej liczbie linii i maksymalnej wysokości zakładu, stawka wynosi 150 punktów.

Gdy wszystkie wartości zostaną wyznaczone, kliknij „Spin”, by wprawić w ruch bębny. Jeśli nie chcesz uruchamiać bębnów po każdym losowaniu, możesz skorzystać z opcji „Autoplay”, a będą obracać się automatycznie. Tryb „Autoplay” może zostać wyłączony w dowolnym momencie, za pomocą tego samego przycisku.

Gladiator

Hazardowe maszyny Gladiator za darmo wyposażony jest w 9 podstawowych symboli, wśród których znajdują się wizerunki różnych władców i artefakty w stylu starożytnego Rzymu. Gdy dwa lub trzy identyczne znaki znajdą się w jednej linii od lewej do prawej, dochodzi do wygranej.

Oprócz zwykłych symboli, w grze są również 4 o szczególnym znaczeniu. To właśnie one nadają Gladiatorowi złożony charakter i sprawiają, że gra ta jest wyjątkowo emocjonująca i bez rejestracji.

Jednym z symboli specjalnych jest Księżniczka. Spełnia ona rolę swego rodzaju jokera i należy do kategorii tak zwanych „symboli wild”. Gdy pojawia się na początku którejkolwiek z linii, Księżniczka zrzuca płatki róż na pozostałe karty, zmieniając ich wartość. Każda uzyskana w ten sposób wygrana podwaja swoją pierwotną wartość. Kolejnym „wild” jest Bohaterski Gladiator.

Kiedy zjawia się gdziekolwiek w obrębie trzeciego bębna, cały bęben pokrywa się marmurem. Wówczas Gladiator rozbija marmur, a cały bęben przybiera charakter symboli „wild” - w trybie tym łatwiej zagarnąć wysokie wygrane. Księżniczka i Bohaterski Gladiator należą zatem do najbardziej pożądanych symboli w grze.

Gladiator

Bonusy

Oprócz wspomnianych wyżej symboli „wild”, w grze znajdują się również dwa symbole bonusowe. Jednym z nich jest Koloseum. W wyniku wylosowania co najmniej trzech starożytnych budowli, uruchomiony zostaje tryb bonusowy w gry hotspot bez logowania. Na ekranie pojawia się rząd kamieni, spośród których musisz wybrać jeden. Każdy z rzędów zapewnia inne nagrody.  Zależnie od Twojego wyboru, możesz otrzymać darmowe losowania, mnożniki wygranych lub kolejne bonusy.

Drugim symbolem bonusowym są Drzwi. Trzy takie symbole (może też być ich więcej) uruchamiają drugi tryb bonusowy, w trakcie którego wybrać musisz jeden z dostępnych symboli zapewniających nagrody. Wybierasz kolejne symbole do czasu, aż na ekranie pojawi się przycisk „Collect” - wówczas możesz zabrać wszystkie łupy.

To jednak nie wszystko – Gladiator oferuje jeszcze jeden tryb bonusowy, uruchamiany poprzez kombinację kilku różnych symboli. Gdy Bohater, Koloseum i Złoczyńca lądują obok siebie formując jedną linię na pierwszym, drugim i trzecim bębnie, włączony zostaje tryb Bitwy. Twoim zadaniem jest wybranie jednego z uczestników walki i pokonanie przeciwników. Każdy cios zapewnia wygraną.