logoback

Maszyny do gry Fruit Cocktail za darmo online

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Fruit Cocktail gry hazardowe na computer to internetowy odpowiednik popularnych automatów do gier, niegdyś często umieszczanych w różnego rodzaju barach i kasynach. W przeciwieństwie do tradycyjnych gier kasynowych, Fruit Cocktail dostępny jest online, gracze mogą zatem cieszyć się rozgrywką bez opuszczania swoich mieszkań. Dominującym motywem w grze są owoce. Kolorowe symbole wraz z barwną oprawą nadają grze sympatycznego charakteru, zasady są proste, a interfejs nie powinien nikomu sprawiać kłopotów. Gra wyposażona została w 5 bębnów i 9 linii.  Fruit Cocktail jest dziełem firmy Igrosoft.

Instrukcje

Przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki określ wysokość depozytu. Następnie przejdź do wyznaczania wysokości zakładu i liczby linii wygrywających. Maksymalna ilość linii to 10, możesz jednak grać na 1, 3, 5 lub 7 liniach. Liczbę linii ustala się przy użyciu przycisków „Line”. Wysokość zakładu dla jednej linii powinna wynosić od 1 do 25 punktów, tak więc minimalna wartość dla całego losowania wynosi 1, a maksymalna 225. Jedno kliknięcie w „Bet one” na gry hot spot za darmo do pobrania zwiększa wysokość zakładu o 1 punkt, „Bet max” z kolei automatycznie podnosi wysokość zakładu do najwyższej możliwej stawki.

Fruit Cocktail

Bębny zostają wprawione w ruch poprzez kliknięcie w przycisk „Start”. Aby nie klikać w „Start” po każdym z losowań, możesz skorzystać z trybu „Auto start”. Przycisk uruchamiający ten tryb znajduje się w lewym dolnym rogu ekranu.

Gdy co najmniej 3 takie symbole znajdują się tuż obok siebie, w jednej linii, dochodzi do wygranej na hot spot za darmo. To jak duża jest wygrana, zależy od wartości zakładu, a także rodzaju symbolu i długości linii. Aby sprawdzić ile możesz wygrać losując na przykład 3 jabłka, 4 cytryny czy 5 nektarynek, kliknij przycisk „Help”. Tabela wygranych znajduje się na drugiej i trzeciej podstronie działu „Help”, musisz więc kliknąć w przycisk 2/3 razy.

Jeżeli uda Ci się wylosować odpowiedni komplet owoców w normalnym trybie i dojdzie do wygranej, otrzymasz możliwość pomnożenia zysku. Niemniej jednak, niesie to za sobą ryzyko – możesz również utracić wygraną. Jeśli chcesz spróbować swych sił, wybierz „Double”. Na ekranie wyświetlą się 4 karty – Twoim zadaniem jest wybranie jedną z nich. Twoja karta musi być silniejsza niż Ta wylosowana przez komputer, a wygrana zostanie podwojona, a Ty otrzymasz propozycję kontynuowanie gry w trybie ryzyka (możesz jednak zrezygnować poprzez kliknięcie w „Start”). Nieprawidłowy wybór doprowadzi do utraty wygranej i przekieruje Cię z powrotem do regularnego trybu gry.

Symbole w Fruit Cocktail różnią się nie tylko kolorami i wartością, niektóre z nich mają również szczególne właściwości. Jednym z takich specjalnych symboli jest Owocowy Koktajl. Charakteryzuje się on nie tylko wyjątkowo wysoką wartością, ale też pewną nietypową cechą – spełnia funkcję jokera i może zastępować inne symbole (z wyjątkiem truskawki, której znaczenie wyjaśnione jest poniżej).

Fruit Cocktail

Bonusy

Wspomniana wyżej truskawka jest drugim symbolem specjalnym. Gdy wylosowane zostają co najmniej trzy truskawki, uruchomiony zostaje tryb bonusowy. Na ekranie pojawia się ramka z trzema bębnami w środku. Na ramce znajdują się różne symbole, które są kolejno podświetlane. W pewnym momencie podświetlenie „zatrzymuje się” na jednym z symboli. Jeśli taki sam symbol znajduje się również na bębnie, wygrana zostaje pomnożona. Wysokość mnożnika zależy od rodzaju symbolu. Liczba bonusowych losowań zależy od tego, ile truskawek zostało wylosowanych w regularnym trybie gry.