logoback

Gry maszyny Flame Dancer za darmo na komputer

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Połykacze ognia, kolorowe koktajle, tajemnicze wulkany, wszechobecna muzyka, błękit oceanu i różnobarwne kwiaty – Hawaje to bez wątpienia rajskie wyspy. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś/aś o podróży w te strony, Flame Dancer na computer jest grą dla Ciebie. Jest to internetowy odpowiednik popularnych niegdyś automatów do gier, stworzony przez Novomatic w 2012 roku. Gra Flame Dancer wyposażona została w symbole tematycznie nawiązujące do Hawajskich zwyczajów i krajobrazów, które to pojawiają się na 5 bębnach i 20 liniach wygrywających.

Instrukcje

Aby rozpocząć grę bez logowania, wybierz jeden z automatów i określ wielkość depozytu. Następnie zdecyduj na ilu spośród 20 linii chcesz grać i jaka ma być wysokość zakładu – wartości te możesz zmieniać za pomocą przycisków „+” oraz „-” umieszczonych w dolnej części ekranu. Minimalna wartość zakładu dla jednej linii to 1 punkt, maksymalna – 200. Oznacza to, że najniższy dopuszczalny zakład dla jednego obrotu to 1 punkt, najwyższy – 4000.

Flame Dancer

Gdy odpowiednie liczby zostaną już podane, kliknij w „Start” i przejdź do właściwej części rozgrywki. Zwróć uwagę na przycisk „Autoplay”, uruchamiający tryb automatycznego obracania bębnów – jest to świetne rozwiązanie dla graczy, którzy nie chcą nieustannie klikać w „Start”. Tryb ten może zostać włączony i wyłączony w każdej chwili w gry hazardowe hot slot.

Gdy co najmniej 5 identycznych symboli ląduje tuż obok siebie i formuje jedną linię od lewej do prawej, wówczas dochodzi do wygranej. Wielkość wygranej zależy od wysokości zakładu i rodzaju symboli, które tworzą linię. Każdemu z symboli przyporządkowana została określona wartość. Kliknij w „Paytable” i sprawdź ile możesz zgarnąć za serię Hawajskich bębnów, koktajli czy wulkanów.

Jednym z najbardziej emocjonujących elementów gry hazardowe Flame Dancer  jest tryb „Gamble”. Kiedy dochodzi do wygranej, otrzymujesz możliwość uruchomienia tego trybu. Jak większość emocjonujących rzeczy, „Gamble” niesie za sobą ryzyko. W trybie tym możesz albo podwoić albo stracić wygraną – szanse wynoszą 50/50. Żeby zrezygnować i powrócić do normalnej rozgrywki, wybierz przycisk „Collect”. Jeśli zaś chcesz podjąć ryzyko, kliknij w „Gamble”, a na ekranie wyświetli się odwrócona karta. Twoim zadaniem będzie odgadnięcie, jakiego jest koloru. Jeżeli uda Ci się podać prawidłową odpowiedź – wygrana zostanie powiększona, a Ty możesz zadecydować czy chcesz kontynuować czy powrócić do regularnej rozgrywki. Zła odpowiedź prowadzi do utraty wygranej.

Flame Dancer

Symbole w Flame Dancer różnią się nie tylko wartością, niektóre z nich wyposażone są również w szczególne właściwości. Jednym z takich specjalnych symboli jest Połykacz Ognia. Spełnia on funkcję jokera i zastępuje inne symbole (z wyjątkiem symbolu bonusowego).

Bonusy.

Kolejnym wyjątkowym symbolem są Pochodnie. Jeżeli trzy komplety pochodni pojawiają się na ekranie, otrzymujesz 7 darmowych losowań. Podczas dodatkowych rozgrywek wzrasta również moc Połykacza Ognia – może on przekształcać inne symbole (Gitary, Wulkany, Bębny oraz Kokosy) w podobne do siebie jokery. Jeśli w trakcie trwania bonusu po raz kolejny wylosujesz odpowiednią liczbę, otrzymasz następną porcję darmowych rozgrywek. W trybie bonusowym obowiązują ustawiania z ostatniej regularnej rozgrywki.