logoback

Gry na maszynach Fairy Queen darmowe

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Fairy Queen online darmowe to gra stworzona dla miłośników magii, niesamowitych opowieści i, oczywiście, gier kasynowych. Jest to jedno z wielu dzieł firmy Novomatic, oddane w ręce graczy w roku 2011. Fairy Queen imituje popularne automaty do gier, niegdyś często umieszczane w różnego rodzaju barach i kasynach. Gra wyposażona została w 5 bębnów i 10 linii, a także kolorowe, emanujące magią symbole.

Instrukcje

Aby rozpocząć rozgrywkę, wybierz jeden z automatów do gry do pobrania i ustal wysokość depozytu. Następnie określ liczbę linii i wielkość zakładu – możesz zrobić to za pomocą przycisków „+” i „-” znajdujących się w dolnej części ekranu. Maksymalna liczba linii to 10. Jeśli zaś chodzi o zakłady – możesz postawić od 4 do 1000 punktów na każdą z linii, co oznacza, że największa dopuszczalna stawka wynosi aż 10 000. Gdy decyzja dotycząca linii i zakładów zostanie podjęta, kliknij w „Start” i przejdź do właściwej części gry. W lewym dolnym rogu ekranu znajduje się przycisk „Autoplay” - za jego pomocą możesz uruchomić tryb, w którym bębny obracają się automatycznie. „Autoplay” może zostać włączony i wyłączony w dowolnym momencie.

Fairy Queen

Celem gracza w Fairy Queen jest wylosowanie 5 identycznych symboli. Powinny one znajdować się tuż obok siebie i formować jedną linię – wtedy właśnie dochodzi do wygranej. Po wygranej natomiast nadchodzi moment na podjęcie decyzji – ryzykować czy nie ryzykować? Za każdym razem, gdy odpowiednia ilość takich samych symboli układa się w jednej linii, otrzymujesz możliwość przejścia do trybu „Gamble”.

Masz wówczas dwie opcje – powrót do normalnego trybu lub hazardowe posunięcie, które może skończyć się podwojeniem lub utratą wygranej. Jeśli wolisz pierwsze rozwiązanie, kliknij w przycisk „Collect” i zbierz dotychczasowy łup. Jeśli natomiast chcesz podjąć ryzyko, wybierz „Gamble”.

Na ekranie gry hazardowe slizing hot pojawi się wówczas odwrócona karta, a Twoim zadaniem będzie odgadnięcie jakiego jest koloru. Szansa na sukces wynosi 50:50. Wybranie prawidłowego koloru da Ci możliwość kontynuowania gry w trybie hazardowym, możesz jednak wyłączyć go i powrócić do zwykłej gry.

Fairy Queen

Wysokość Twoich wygranych zależna jest od wielkości zakładu, a także od rodzaju symbolu tworzącego linię wygrywającą. Żeby sprawdzi wartość symboli i potencjalne wygrane, kliknij w „Paytable”.

Wśród krasnoludków, ludzi-drzew, smoków i innych fantazyjnych symboli, znajdują się takie, których moc przerasta magiczne zdolności wszystkich innych. Jednym z nich jest Królowa Czarodziejka. Ma ona wyjątkowy talent -  przybiera różne formy i zastępuje inne symbole, zupełnie jak joker. Jedyny symbol, którego Królowa nie jest w stanie imitować, to Świetliste Wrota (ich rola wyjaśniona jest poniżej).

Gra Fairy Queen hot spot za free wyposażona została w ścieżkę dźwiękową, jednak masz możliwość wyłączenia jej – wystarczy, że skorzystasz z przycisków umieszczonych w prawym górnym rogu ekranu.

Bonusy

Wspomniane Świetliste Wrota są symbolem bonusowym. Jeżeli na ekranie pojawią się co najmniej trzy takie symbole, otrzymujesz 10 darmowych losowań. W trybie bonusowym każda gra kończy się wygraną. Wysokość zakładu odpowiada liczbie wybranej podczas ostatniej regularnej rozgrywki. Poza tym, jeden z symboli zamienia się w złoto i zwiększa swoją wartość.