logoback

Gry hot spot Dolphin's Pearl online hazardowe darmowe

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Dolphin’s Pearl za darmo przypomina typowe automaty do gier niegdyś umieszczane w kasynach, barach czy pubach, obecnie jednak, dzięki internetowej wersji, gracze mają możliwość cieszenia się rozgrywką bez opuszczania własnego domu. Z gry hazardowe Dolphin’s Pearl możesz przenieść się do podwodnego świata oceanów, pełnego zatopionych skarbów, różnokolorowych ryb i innych intrygujących stworzeń. Wirtualny automat wyposażony jest w 5 bębnów i 9 linii wygrywających. Gra stworzona została w roku 2001 przez Gaminator oraz Novomatic.

Instrukcje do gry hazardowe Dolphin's Pearl 

W celu rozpoczęcia gry wybierz jeden z dostępnych automatów i określ wielkość depozytu. Przed otwarciem pierwszej rozgrywki, wyznacz wysokość zakładu i liczbę linii – możesz zrobić to za pomocą przycisków „+” oraz „-”. Gdy już zdecydujesz się na odpowiednią stawkę, wciśnij przycisk „Start”, aby wprawić bębny w ruch. Jeśli wolisz, możesz wykorzystać tryb „Autoplay”, dzięki któremu bębny będą obracać się automatycznie. Tryb ten może zostać uruchomiony i zatrzymany w dowolnym momencie.

Jeżeli 5 takich samych symboli pojawi się w tej samej linii – wygrywasz. Wśród koników wodnych, ryb i innych podwodnych stworzeń, znajdują się te o szczególnym znaczeniu. Jednym z nich jest delfin. Spełnia on funkcję jokera i może zastępować inne symbole, a do tego podwaja wygraną.

Dolphin’s Pearl

Co do wygranych online, w każdej chwili możesz sprawdzić, jak ma się stan Twojego konta. Wystarczy tylko, że klikniesz w przycisk „Paytable”, a na ekranie pojawi się przegląd wygranych.

Gracze ze szczególnym upodobaniem do ryzyka mogą skorzystać z trybu „Gamble”. Taka opcja pojawia się za każdym razem, gdy dochodzi do wygranej. Masz wówczas możliwość podwojenia swojego łupu, jest to jednak ryzykowne posunięcie. Jeżeli szczęście Ci nie dopisze, stracisz dotychczasową zdobycz. Twoje szanse wynoszą 50:50.

Żeby zrezygnować i po prostu zachować obecne wygrane, kliknij w „Collect”. Jeśli zaś chcesz podjąć ryzyko, wybierz przycisk „Gamble”. Na ekranie gry hotspot bez rejestracji pojawi się odwrócona karta, Twoim zadaniem jest odgadnięcie koloru. Prawidłowa odpowiedź spowoduje powiększenie wygranej i umożliwi Ci kolejną hazardową rozgrywkę. Możesz wówczas kontynuować grę w trybie „Gamble” lub wrócić do normalnej gry klikając „Collect”.

Dolphin’s Pearl

Gry hazardowe darmowe Dolphin’s Pearl wyposażona jest w charakterystyczną ścieżkę dźwiękową. W prawym górnym rogu ekranu maszyny do gry hot spot znajdują się dwa przyciski – za pomocą jednego z nich możesz wyłączyć muzykę, kliknięcie w drugi prowadzi do całkowitego wyciszenia dźwięków.

Bonusy

W gry hot spot Dolphin’s Pearl free nie tylko delfiny mają wyjątkowe zdolności. Innym ważnym symbolem jest małża. 3 małże ułożone w dowolnych miejscach (nie musi to być jedna linia prosta) uruchamiają tryb bonusowy. Oznacza to, że otrzymujesz 15 darmowych rozgrywek. Podczas tych losowań aktywne są ustawienia (w tym również wysokość zakładu) z ostatniej regularnej rozgrywki. Wygrane jednak nie są regularne – w trybie bonusowym każda zdobycz ma potrójną wartość.