logoback

Dolphin's Pearl Deluxe - nowa wersja maszyny do gier z delfinami

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Dolphin's Pearl Deluxe za darmo to kolejna gra o morskich motywach wydana przez Novomatic (inne gry Novomatic o podobnej tematyce to  Sharky oraz Lord of the Ocean). Rzecz dzieje się głęboko w otchłani niebieskiego oceanu, gdzie gracze natrafią na różnego rodzaju morskie żyjątka. Ta gra została zbudowana na popularności klasycznego poprzednika, 9-liniowego Dolphin's Pearl Slot. Ta wersja jest w zasadzie taka sama, za wyjątkiem dodatkowej linii oraz odświeżonej grafiki.

Ponurkuj z rybkami

Weź głębokiego nura wgłąb oceanu w gry na maszynach hot spot Dolphin's Pear Deluxe, gdzie natrafisz na takie morskie żyjątka jak wykwintny homar, tajemnicza płaszczka, tęczowe rybki, koniki morskie, smakołyki ostrygi oraz przeuroczy delfin. Oprócz tych morskich stworzeń napotkasz też standardowe 5 symboli karcianych (A,K,Q,J,10,9). Wartości każdego symbolu wraz z pulą za liczbę w trafieniu możesz sprawdzić pod przyciskiem PAYTABLE. Do dyspozycji masz 10 linii zakładu, choć skorzystać możesz nawet z jednej czy sześćiu, zależy od Ciebie. Ilość linii jak i wartość zakładu zmieniasz poprzez przyciski + i -. Na każdą linię możesz postawić od 0.04 aż do 10! Co daje łącznie przy 10 liniach zakład wartości 100 kredytów. Początkowe 500 kredytów puli daje więc całkiem pokaźną ilość możliwych strategii w tej grze.

Dolphin's Pearl Deluxe

W tym automacie dziką kartką jest Delfin, co wcale nie dziwi, i co w skrócie oznacza, iż uzupełnia każdy inny symbol w kombinacjach, za wyjątkiem ostryg, które mają tutaj spcjalną funkcję. Czy wiedziałeś, że delfiny to jedyne zwierzęta, prócz ludzi, które uprawiają seks dla przyjemności? Szalone istoty. Oprócz cechy dzikiej karty delfiny są całkiem wysoko punktowane, a trafienie pięciu w linii oznacza dla Nas wygraną rzędu 90 000 kredytów przy maksymalnej stawce.

W dodatku jest tu także opcja GAMBLE, która pozwala łatwo pomnożyć majątek na automat do gry hot spot – trzeba tylko poprawnie wytypować kolor następnej karty. Funkcja dublowania jest dostępna po każdej zwycięskiej kombinacji, czyli dwóch lub trzech takich samych symboli licząc od lewej, lub jednego czy dwóch plus delfin (sprwadź w PAYTABLE ille i których symboli wystarczy do kumulacji). Dublować wygraną można w nieskończoność lub aż do porażki.

Gra bonusowa plus mnożnik

Ostrygi reprezentują symbol bonusowy. Wystarczą trzy gdziekolwiek na ekranie automatu, żeby uaktywnić nagrodę 15 darmowych rund, podczas których mnożnik wynosi 3X stawka i linie przy których wylosowano ostrygi. Innymi słowy nie można zmieniać tych wartości podczas trwania bonusu. W tym czasie możesz dalej trafić na ostrygi, wtedy 15 rund zostanie dodanych do puli. Same ostrygi zaś również są premiowane kredytami gry hotspot bez logowania.

Dolphin's Pearl Deluxe

Dolphin's Pearl Deluxe jest znana ze zmienności i kaprysu, więc uzbrój się w cierpliwość, bo możesz trafić po kilka ostryg pod rząd przez kilka rund tak samo jak żadnej przez dłuższy czas. Zanim konkretna i ekstycująca kombinacja wpadnie może minąć dłuższa chwila, jednak kiedy już się trafi, będzie warta każdego zainwestowanego grosza. Być może warto więc zaryzykować stawki o ponadprzeciętne sumki, gdyż perła z ostryg może odwrócić szalę dłuższej pechowej passy.