logoback

Gry hazardowe Dazzling Diamonds online

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Błyskotliwy automat pełen hazardowe Dazzling Diamond online hot spot błyskotek autorstwa specjalistów z Novomatic, jest taki jakim go widzimy, z najwyższej półki katalogu. W pełnej krasie bogactwa, świecąca i oferująca śmiałkom fortunę, standardowa konsola, 5 kolumn, 3 rzędy. Prosta i czytelna rozgrywka. Zaopatrzony w opcję 10 linii, klasycznie. Ta gra to prawdziwy brylant, wyszlifowany diament najwyższych lotów przez najzdolniejszych twórców rodem z Austrii.

Szlachetny klasyk

Jak we wszystkich standardowych automatach slizing hot za darmo, ten również polega na wylosowaniu tak dużej ilości symboli w obstawionej linii jak to tyko możliwe. Choć ten automat wcale nie jest standardowy – jest arcypiękny. Liczy się tylko aby znalazły się w słusznej linii, wygrane zaczynają się od trzech, zaś określone stawki można sprawdzić pod przyciskiem PAYTABLE. Linii do obstawienia mamy od 1 do 10, zaś stawki na jedną linię od 0.04 do 10, co maksymalnie daje Nam szansę postawienia aż do 100 kredytów na jedną rundę.

Dazzling Diamonds

Obstawiaj ostrożnie lub odważnie, jak sobie życzysz, z początkowej puli 500! Ilość kredytu na zakład czy ilość linii zmniejszamy lub zwiększamy przyciskami + i -. Wiele gier dla niskich wartości korzysta z talii kart, jednak w tym przypadku mamy tylko kamienie szlachetne, bez żadnych skaz dla pełnej palety jaką jest symbioza bogactwa i urody. Niebieski szafiry i różowy kwarc są najmniej warte, następnie w tej swoistej piramidzie wartości są zielony szmaragd i czerwony rubin, których raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Wyższą już półką zdecydowanie są diamentowy pierścień i pokaźny stos forsy. Nie do pogardzenia.

A o tym jak szybko leci czas pokaże Nam złociutki zegarek wysadzany diamentami swarowskiego, i to co słyszysz to nie jego tikanie, a przyspieszone bicie Twojego serca od nutki adrenaliny za darmo online. Zwieńczeniem tej pięknej kolekcji jest niebieski diament,król wszystkich kamieni szlachetnych, obiekt pożadania niejednego magnata finansowego czy arabskich szejków, powodujący przewlekłe spazmy zazdrości jubilerów i złotników na całym globie, oraz przedmiot często używany do zaskarbiania sobie przychylności samic różnych gatunków. Tak, nie tylko ludzie potrafią docenić czar minerałów.

Dodatkowe opcje i bonusy? Zbędne!

Ten automat jest standardowym klasykiem, cudownym sam w sobie, bez zbędnych udogodnień i szans bonusowych, gdzie jakikolwiek dodatek mógłby okazać się profanacją tej czystej wspaniałości. Czysta i przejrzysta rozgrywka nadal jest w cenie i zachwyca.

Dazzling Diamonds

 W gry hazardowe automaty hot spot online nie  ma żadnych darmowych rund, ani innych dodatkowych mnożników, więc jeśli lubisz tego typu dodatki to ta gra może okazać się nie w Twoim typie. Jednak nie osądzaj pochopnie i daj szansę sam sobie zachwycić się tą konsolą, zaś diament uczyń Twoim najlepszym przyjacielem. Brak bonusów w tej grze pewnie odstraszy wielu łasych na pomoc graczy, jednak wygrane, które można tu zdobyć są pierwszorzędne, okupione wyrachowaniem i cierpliwością! Jeżeli jesteś geologiem, fanem filmu "Miłość, szmaragd i krokodyl", sroką lubiącą świecidełka czy po prostu duszą zdolną zachwycić się nad pięknem tego świata – spróbuj i zagraj, a potem powiedz Nam co o tym myślisz.