logoback

Automaty do gry Crazy Monkey hazardowe darmowe


Igrosoft zaprezentował się tym razem z dzikiej strony, oferując Nam konsolę do gier Crazy Monkey na computer w tropikalnej, afrykańskiej scenerii. I jak zwykle w tego typu automatach bywa – Naszym celem jest wytypowanie trzech symbolii w obstawionej linii. Kto by pomyślał, iż w dżungli jest szansa na zbicie fortuny? Zagraj online za darmo, w pogoni za skarbem, które ukradły kleptomańskie małpy! Dobrze, że to nie lemury...

Jak się nie zgubić w gęstej dżungli?

Do dyspozycji otrzymujemy na starcie 1000 kredytów, które możemy dowolnie rozdysponować. Wybieramy linie zakładu, a tych mamy tutaj nieparzyście, 1,3,5,7 lub 9, poprzez klawisze z napisem LINE.

Crazy Monkey

Na każdą linię możeby postawić od 1 do 25 kredytów, czyli w sumie maksymalnie możemy obstawić 225! Wystarczy klikać BET, aż osiągnie liczbę 25. Jeden klik więcej i mamy z powrotem 1. Banalne. Nawet szympans załapał. Pozostaje wyczekiwać premiowanych symboli, których wartości można sprawdzić pod przyciskiem HELP.

Aby zarobić swoje trzeba trafić chociaż trzy symbole w linii. To jednak nie koniec możliwości na hot spot darmowe, gdyż po każdej wygranej kombinacji mamy szansę ją podwoić klikając DOUBLE. Z małpim szcześciem powinno się udać. Wtedy przejdziemy do minigry, w której Naszym celem jest pobić małpiego krupiera(ale tylko w kartach!), co w dużej mierze zależy od karty, którą trzyma, więc czasem lepiej odpuścić, jeżeli małpa ma wysoką wartość karty.

W końcu Asa nie przebijemy. Jeżeli jednak skusimy się grać to wystarczy tylko przebić małpią kartę, a Nsza wygrana zostanie podwojona. Podwojoną wygraną można również jeszcze raz podwoić, nie ma tutaj żadnych ograniczeń. W przypadku remisu stan konta nie ulegnie zmianie. Apropos symboli – ta przerażająca maska tubylców odgrywa dość istotną rolę w grze - zastępuje każdy inny symbol, oprócz małp. W końcu nie sposób odgadnąć co się za nią kryję, więc w ciemno zakładamy, iż wszystko może tam być. Przezorny zawsze ubezpieczony.

Banana-Bonus!

A teraz wiśienka na torcie. Znaczy banan na torcie, przejęzyczenie. Tym razem ani trochę nie chcemy, by małpce coś się stało, bez znaczenia co Nam wcześniej uczyniła, teraz jej kibicujemy.

Crazy Monkey

Gra bonusowa hot spot online zostaje aktywowana w przypadku wylosowania trzech i więcej małp. Wtedy przechodzimy do planszy, gdzie widnieje pięć lian, na końcu których...nie wiemy co się znajduje. Tym razem mamy za zadanie nakarmić głodnego sierściucha bananami, ciągnąc losowo za liany. Każdy banan da Nam pewną ilość kredytów.

Strzeż się jednak cegiełek, bo tych nie dość, że małpa nie zjada to w dodatku cegiełka lubi tracić małpce przytomność. I kokosów. I kowadeł, Jeżeli jednak naprawdę masz małpie szczęście to wszystkie pięć bananów zostanie pożartych, a wtedy...kolejna bonusowa gra! Prawa karta czy lewa? Taki dylemat pozostawi przed Tobą niewdzięczna małpa.

Nagroda za banany jest gwarantowana hazardowe hotspot, więc to już czysty bezstresowy bonus w istocie. Aha, jeszcze jedno...ale to sekret...jeżeli będziesz grać o duże stawki, minimalnie 25 na linie, to Twoją małpkę będzie stać na jedorazowy hełm. Co prawda rozbije się przy pierwszym uderzeniu, ale przynajmniej człekokształtny nicpoń ocaleje...Powodzenia!