logoback

Darmowe automat do gry Columbus hot spot

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Dzieło stworzone w studio Novomatic, inspirujące się wojażami włoskiego odkrywcy, Krzysztofa Kolumba, sfinansowanego przez królową Hiszpanii, Izabelę. Zagraj za darmo automat wiernie podąża za historią eksploratora, odzwierciedlając jego przygody.

Ta pięciorzędowa konsola posiada 10 linii zakładu oraz pozwala doświadczyć na własnej skórze wyprawy Kolumba. Porównując do pierwowzoru - Columbus Slot Machine – Novomatic odwalił świetną robotę ulepszając rozrywkę i przyciągając jeszcze więcej graczy.

Odkryj Nowy Ląd 2016!

Reguł gry hotspot bez logowania są proste. Pierwszym krokiem jest ustalenie Twojego budżetu – pomiędzy 0,50, a 500 kredytów, zupełnie tak jak Kolumb prosząc o sfinansowanie ekspedycji królową Izabelę. Na każdą linię obstawiasz od 0.04 do 10. Gónym limitem linii jest 10, więc maksymalny zakład na jedną rundę wynosi 100. Wyprawy mogły być dochodowym interesem, jeżeli zainwestowano odpowiednią gotówkę. Przyciskami operacyjnymi są + i -. Jeden od ilości linii (LINES), drugi od stawki zakładu na każdą linię (BET/LINES), zaś trzecia rubryka automatycznie wyświetla mnożnik zakładu (BET). Sam decydujesz o ile chcesz grać, i ile rzędów obstawić.

Columbus

Fani gry mogą podziwiać ulepszoną grafikę automatu, a symbole na jakie natrafią w gry hotspot Columbus Deluxe za darmo to Krzysztof Kolumb we własnej osobie, piękna królowa Izabela Kastylijska, nieoceniony w nawigacji Sekstans, drogocenny Złoty Naszyjnik oraz pięć symboli z talii kart. Nagradzane kombinacje znajdują się pod przyciskiem PAYTABLE, potrzeba przynjamniej dwóch symboli, patrząc od lewej, w obstawionej linii, aby wygrać. Wyjątkiem są symbole karciane (A,K,Q,J,10), tych potrzeba trzech.

Dodatkowo Krzysztof Kolumb jest również dziką kartą, to znaczy, zastępuje każdy inny symbol, oprócz Statków, legendarnej floty odkrywcy, na którą składały się naturalnie – Nina, Pinta oraz Santa Maria. W jednej rundzie hot spot online 2016 możesz wylosować  nawet dziesięć punktowanych kombinacji, jeżeli obstawisz 10 linii! Nasz odważny odkrywca zostawił niewiele złotych myśli, jednak jest taka, która może śmiało być motywem przewodnim Naszej rozgrywki – „Złoto to cudowna rzecz! Kto je posiada, jest panem wszystkiego, czego pragnie. Za pomocą złota można nawet duszom wrota raju otworzyć”. Prawda, że piękne?

Szczęśliwa Ekspedycja

Pięć ikon Kolumba w rzędzie da Nam niebagatelną sumę 50 000 kredytów, jeśli obstawisz maksymalną ilość 10 kredytów na szczęśliwy rząd! Zakład jest tutaj takżę dostępny, więc łatwo o bogactwo pomnożyć. Każda zwycięska kombinacja umożliwia zakład(GAMBLE), który polega na wytypowaniu koloru następnej karty. Trafne wytypowanie podwaja stawkę. Podwojoną stawkę można wielokrotnie dublować, na ile szczęście czy umiejętności Nam pozwolą, w nieskończoność. A każda wygrana przybliży Ciebie do nowej ziemi. Jakiej? A takiej jakiej tylko sobie wymarzysz w gry hot spot 77777 free!

Columbus

10 darmowych wypraw!

Jeżeli na horyzoncie automatu pojawią się trzy legendarne karaki Kolumba, Nina w pierwszej kolumnie, Pinta w centrum flotylii, zaś Santa Maria w ostatnim pionie, wtedy formacja statków zamieni się w super kumulację i wygrasz dodatkowe 10 darmowych rund! Gratisowe 10 rund jest przyznawane za każdym razem kiedy statki będą w kolumnach 1,3 i 5. Nie ma limitu dla tego rodzaju bonusu! Tak samo jak żadne granice nie stanowiły przeszkody dla ambicji odkrywców.