logoback

Gry hazardowe Cindereela za darmo

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Gra Cindereela bez rejestracji stworzona została dla osób, które są zarówno fanami gier kasynowych jak i magicznych opowieści. Jest to internetowy odpowiednik automatów do gier wyposażony w 5 bębnów, 10 linii wygrywających i całe mnóstwo bajkowych symboli. Za pomocą gry możesz nie tylko zgarnąć fortunę, ale też przenieść się do zaczarowanego świata zamieszkiwanego przez Kopciuszka, księcia, wróżkę i inne niesamowite stworzenia. Cindereela jest wynikiem pracy zespołu Novomatic i oddana została w ręce graczy w roku 2009.

Instrukcje do gry Cindereela

Na początek wybierz jeden z automatów do gry online i ustal wysokość depozytu. Zanim rozpoczniesz rozgrywkę, musisz również określić liczbę linii i wielkość zakładu. Liczba linii może wynosić nie więcej niż 10. Minimalna wysokość zakładu przypadającego na jedną linię to 4 punkty, a maksymalna - 100. Najmniejszy dopuszczalny zakład liczy wynosi 4 punkty, a największy – 1000. Warto również wiedzieć, że obfitość wygranych zależy od wielkości zakładu, a maksymalna wygrana to 10 000. Gdy ustalisz już jak wysoko chcesz stawiać, kliknij w przycisk „Start”, a bębny zostaną wprawione w ruch. Możesz skorzystać z trybu „Autoplay”, w którym bębny obracają się automatycznie.

Cindereela

Wygrana następuje, gdy kilka identycznych symboli znajduje się w tej samej linii. Za każdym razem, gdy tak się dzieje, pojawia się również opcja przejścia do trybu „Gamble”. W trybie tym możesz podwoić swoją wygraną bez rejestracji… albo ją stracić – wybór należy do Ciebie. Twoje szanse wynoszą 50/50. Aby uniknąć ryzyka i kontynuować normalną grę, kliknij w „Collect”. Jeśli natomiast chcesz spróbować swoich sił, wybierz przycisk „Gamble”. Gdy na ekranie pojawi się odwrócona karta, musisz odgadnąć jej kolor. Zła odpowiedź oznacza utratę wygranej, a poprawny strzał podwaja ją. Za każdym razem gdy udaje Ci się odgadnąć kolor karty, możesz albo kontynuować „Gamble” albo powrócić do zwykłego trybu.

Cindereela

Tym, co nadaje charakter grze Cindereela hot spot za darmo, są charakterystyczne symbole. Znajdują się wśród nich  karty przedstawiające magiczne zwierzaki Kopciuszka, wizerunki księcia, zaczarowane buciki czy karoce w kształcie dyni, a także klasyczne (ale pastelowe i dopasowane do całej szaty graficznej) cyfry i litery. Mimo że wszystkie symbole są magiczne, niektóre mają w sobie więcej czarów niż pozostałe. Należy do nich Kopciuszek – pełni on rolę jokera i może zastępować wszystkie pozostałe symbole (oprócz symbolu bonusowego).

Aby sprawdzić wartość poszczególnych symboli, kliknij w „Paytable” - na Twoim ekranie wyświetli się tabela przedstawiająca potencjalne wygrane.

Gra posiada ścieżkę dźwiękową, jednak można ją wyłączyć za pomocą przycisków umieszczonych w prawym górnym rogu ekranu.

Bonusy

Kopciuszek nie jest jedynym wyjątkowym symbolem w grze. Zupełnie jak w oryginalnej wersji bajki, tutaj również Wróżka pełni niesamowicie ważną funkcję. Gdy co najmniej trzy Wróżki pojawiają się na ekranie, otrzymujesz darmowe obroty (maksymalnie 30). Tryb bonusowy otwiera animowana czarodziejka oświadczając, że od tej pory, aż do zakończenia trybu, wszystkie wygrane mają podwójną wartość. Jeżeli w którymś z bonusowych obrotów znowu pojawi się kilka wróżek, otrzymasz kolejną porcję losowań. Tryb bonusowy odbywa się w „Autoplay’u”, a wysokość zakładów ustalana jest przez Wróżkę.