logoback

Hazardowe hot slot Chicago online

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Chicago za darmo online przenosi graczy w czasie i przestrzeni, prosto do Ameryki lat 30-tych. Gdy tylko wybierzesz „Start”, znajdziesz się w świecie prohibicji, jazzu i eleganckich gangsterów. Chicago przywodzi na myśl legendarne automaty do gier i działa w podobny sposób. Gra wyposażona została w 5 bębnów, 20 linii wygrywających, a także klimatyczną ścieżkę dźwiękową i ciekawie prezentujące się symbole. Stworzona została przez Greentube Entertainment oraz Novomatic i oddana w ręce graczy w roku 2007.

Instrukcje

Przede wszystkim przygotuj się na wielkie emocje, pościgi policyjne, walki gangów i, oczywiście, ryzykowne zagrania. Gdy już będziesz gotów, wybierz jeden z dostępnych automatów, a następnie określ wysokość depozytu. Przed rozpoczęciem pierwszej rozgrywki musisz również ustalić wielkość zakładu i liczbę linii – w tym celu skorzystaj z przycisków „+” i „-” umieszczonych w dole ekranu.

Gdy liczby będą już odpowiednie, kliknij w „Start”, a bębny zostaną wprawione w ruch. Do Twojej dyspozycji oddany został tryb „Autoplay”, dzięki któremu kolejne losowania rozpoczynają się automatycznie. Możesz włączyć go i wyłączyć w dowolnym momencie gry hot spot online.

Chicago

Celem gracza, podobnie jak w innych grach tego typu, jest wylosowanie kilku identycznych symboli. W wypadku darmowe gry hazardowe Chicago , symboli tych musi być co najmniej 5 i powinny one układać się w jedną linię, od lewej do prawej. Gdy dochodzi do wygranej, otrzymujesz możliwość przejścia do trybu „Gamble”. W trybie tym możesz podwoić swoje łupy albo je stracić. Jeżeli wolisz uniknąć ryzyka, zignoruj propozycję i kliknij w „Collect”. Jeśli jednak chcesz spróbować swoich sił i podjąć wyzwanie, wybierz przycisk „Gamble”.

Twoim zadaniem w tej części gry hazardowe automaty jest odgadnięcie koloru odwróconej karty. Odpowiednia odpowiedź podwaja wygraną i daje możliwość kontynuowania trybu „Gamble” (możesz również przerwać go i powrócić do normalnej grę). Pomyłka natomiast oznacza utratę wygranej. Prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu wynosi 50/50.

Chicago

Automat do gry Chicago pełne jest tajemniczych mafiosów, zdeterminowanych policjantów i pięknych kobiet w błyszczących strojach. Każdy z symboli ma swoją wartość – aby ją sprawdzić, kliknij w „Paytable”.

Oprócz zwykłych symboli w grze znajdują się również dwa o wyjątkowym znaczeniu. Jednym z nich jest grafika przedstawiająca Chicago. Symbol ten spełnia funkcję jokera i zastępuje inne karty (z wyjątkiem symbolu bonusowego, którego znaczenie wyjaśnione jest poniżej).

Chicago do pobrania zostało wyposażona w ścieżkę dźwiękową, jednak gracze, którzy wolą ciszę, mogą wyłączyć dźwięki za pomocą przycisków znajdujących się w prawym górnym rogu ekranu.

Tryb bonusowy

Drugim szczególnym znakiem w grze jest Cadillac. Gdy na ekranie pojawiają się co najmniej trzy samochody, uruchomiony zostaje tryb bonusowy, który w wypadku gry Chicago jest wyjątkowo ciekawy. Zadaniem gracza w tym trybie jest strzelanie do butelek. Im więcej trafionych strzałów, tym większy mnożnik wygranych. Oprócz okazji do postrzelania, tryb bonusowy zapewnia również 12 darmowych losowań. Co więcej, jeśli jeden z darmowych obrotów przyniesie kolejną kolekcję Cadillaców, otrzymujesz następną porcję darmowych obrotów.