logoback

Darmowe automat do gry Cat Scratch Fever

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Tworząc Cat Scratch Fever online bez logowania, zespół Novomatic wykazał się wyjątkową kreatywnością. Jest to odpowiednik typowych automatów do gier, które kiedyś znaleźć można było tylko w barach i kasynach. Sama forma gry  nie różni się znacznie od popularnych produkcji Novomatic - gra  Cat Scratch Fever Slot wyposażona została w 5 bębnów i 25 linii wygrywających, a celem gracza jest zdobywanie wygranych poprzez losowanie odpowiednio rozmieszczonych, identycznych symboli.

Gameplay jest klasyczny, ale to strona graficzna i kilka innych szczegółów odpowiadają za wyjątkowy charakter gry. Sam tytuł zaskakuje, nawiązując do gorączki, która dopada miłośników zwierząt, gdy zostają podrapani przez kociaka. Jednakże funkowe symbole i zabawna ścieżka dźwiękowa nadają grze iście dyskotekową atmosferę, która przywodzi na myśl raczej Gorączkę Sobotniej Nocy niż infekcje.

Instrukcje

Aby rozpocząć imprezową przygodę, wybierz jeden z dostępnych automatów online za darmo, a następnie ustal wysokość depozytu. Zanim rozpoczniesz pierwsze losowanie, musisz również określić wielkość zakładu i liczbę linii - w tym celu skorzystaj z przycisków "+" oraz "-". Zakłady mogą wynosić od 2 do 400 kredytów dla każdej aktywnej linii wygrywającej. Wybierając najwyższe możliwe stawki, możesz obstawić maksymalnie 10 000 kredytów.

Cat Scratch Fever

Gdy już zadecydujesz jak wysoko chcesz stawiać, kliknij w zielony przycisk "Start", a bębny zostaną wprawione w ruch. Jeżeli nie chcesz po każdej rozgrywce ponownie uruchamiać bębnów, możesz skorzystać z trybu "Autoplay" - dzięki niemu kolejne losowania rozpoczynają się automatycznie. Tryb ten może zostać włączony i wyłączony w dowolnym momencie.

Celem gracza w Cat Scratch Fever gry hazardowe hot slizing jest wylosowanie co najmniej trzech identycznych symboli ułożonych w jednej linii. Gdy tak się dzieje, otrzymujesz propozycję przejścia do trybu "Gamble", w którym możesz podwoić wygraną albo stracić wszystko. Jeśli wolisz kontynuować normalną rozgrywkę, kliknij w "Collect" i wróć do obracania bębnów. Jeżeli zaś masz ochotę zaryzykować, wybierz przycisk "Gamble".

Na ekranie pojawi się odwrócona karta, a Twoim zadaniem będzie odgadnięcie jej koloru. Trafna odpowiedź oznacza podwojenie łupów, błąd prowadzi do utraty wygranej. Poza tym, jeśli uda Ci się odgadnąć kolor karty, możesz kontynuować tryb "Gamble" lub zrezygnować i opuścić tryb hazardowy.

Symbole w Cat Scratch Fever Slot gry maszyny hot spot online są naprawdę wymyślne: znajdują się wśród nich buty na wysokiej platformie, ufryzowane koty, grzebienie, kapelusze i inne dyskotekowe gadżety - jednak to nie wszystko. Oprócz tych kolorowych zabawek i milusińskich zwierzaków, możesz wylosować również symbol o szczególnym znaczeniu. Jednym z nich jest napis "Wild" umieszczony na tle błyszczącej kuli. "Wild" spełnia rolę Jokera i zastępuje inne karty (oprócz symbolu bonusowego). Każdemu symbolowi odpowiada pewna wartość - możesz ją sprawdzić klikając w "Paytable".

Ścieżka dźwiękowa w Cat Scratch Fever Slot zdecydowanie podkreśla charakter gry, ale jeśli wolisz ją wyłączyć, skorzystaj z przycisków umieszczonych w prawym górnym rogu ekranu.

Bonusy

Cat Scratch Fever

Kula dyskotekowa nie jest jedynym szczególnym symbolem w grze; kolejnym jest napis "Bonus". Gdy 9 takich symboli zostanje wylosowanych, uruchomia się tryb bonusowy Zdrap i Wygraj. W trybie tym otrzymujesz do wykorzystania od 18 do 30 darmowych obrotów. W trakcie jego trwania łatwiej się wzbogacić: wystarczy aby dwa identycznie symbole znalazły się obok siebie, a automatycznie naliczona zostaje wygrana.