logoback

Gry hazardowe Cash Farm online

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Uruchom Cash Farm bez rejestracji, przenieś się na urokliwą wieś i zacznij odnosić sukcesy jako farmer! Gra Cash Farm pełna jest sympatycznych zwierząt, zielonej trawy i drewnianych konstrukcji – zupełnie jak prawdziwa farma. Zasadniczą różnicą jest jednak to, że zadaniem farmera są nie żniwa czy hodowla, a wygrywanie pieniędzy. Cash Farm to internetowa wersja legendarnych automatów do gier, niegdyś umieszczanych w barach czy kasynach. Gra wyposażona jest w 5 bębnów i 25 linii. Stworzona została przez zespół Novomatic i oddana w ręce graczy w roku 2013.

Jak grać

Na początek wybierz jeden z automatów do gry hot spot i określ wielkość depozytu. Następnie zwróć uwagę na przyciski „+” i „-” znajdujące się w dole ekranu – za ich pomocą możesz ustalić wysokość zakładu i liczbę linii. Pamiętaj o tym, że od wysokości zakładu zależy wielkość wygranej. Im więcej obstawiasz, tym więcej możesz zgarnąć – maksymalna wygrana to tysiąckrotność Twojego zakładu.

Cash Farm

Gdy wszystkie wartości zostaną już ustalone, czas przejść do prawdziwej rozgrywki. W tym celu wybierz „Start”. Jeśli nie masz ochoty nieustannie klikać w ten sam przycisk, skorzystaj z trybu „Autoplay”. W trybie tym bębny obracają się automatycznie, nie musisz więc uruchamiać ich ponownie po każdej rozgrywce. „Autoplay” może zostać włączone i wyłączone w dowolnym momencie.

Czas na najważniejszą kwestię – wygrane. Do wygranej dochodzi wtedy, gdy co najmniej trzy identyczne symbole układają się w tej samej linii. Im więcej takich samych zwierzaków czy numerów znajdzie się obok siebie, wygrana będzie większa. Oprócz liczby wylosowanych symboli, wpływ na obfitość wygranej ma również ich rodzaj. Aby sprawdzić potencjalne wygrane i wartość poszczególnych znaków, kliknij w „Paytable”.

Gdy dochodzi do wygranej na gry hot spot free, uruchomione zostaje tak zwane „wypełnianie bębna”. Oznacza to, że zwycięskie kombinacje zostają zastąpione przez nowe symbole, umożliwiając kolejne potencjalne wygrane.

Wśród królików, świń, krów, kurczaków i owiec, znajdują się również symbole o specjalnym znaczeniu. Jednym z nich jest czerwona farma. Ten uroczy budynek pełni rolę jokera i może zastąpić każdy inny symbol (z wyjątkiem symbolu bonusowego, którego znaczenie wyjaśnione jest poniżej).

Gra wyposażona została w ścieżkę dźwiękowym, jednak może ona zostać wyłączona za pomocą przycisków, które znajdują się w prawym górnym rogu ekranu . 

Bonus gra hazardowe hotspot

Drugim wyjątkowym symbolem w Cash Farm jest traktor. Jeżeli wylosowane zostaną co najmniej trzy pojazdy, włączy się tryb bonusowy Wybierz & Wygraj. Twoim zadaniem w tej części gry jest wybranie jednej z wiązek słomy.

Cash Farm

Od tej decyzji zależy rodzaj nagrody , którą uzyskasz. Jeśli okaże się, że Twoja wiązka skrywa czerwoną strzałę, będziesz mógł/mogła wybrać kolejne wiązki z nagrodami, aż do momentu, gdy na ekranie wyświetli się symbol dolara.