logoback

Jednoreki bandyta Captain Venture bez rejestracji

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Gra Capitan Venture za darmo zaprojektowana została z myślą o tych, którzy marzą o dalekich morskich wyprawach. Wraz z odważnym kapitanem możesz wybrać się w pełną przygód podróż i, co więcej, zrobić to bez opuszczania własnego domu – wszystko odbywa się za pośrednictwem sieci. Capitan Venture to internetowy odpowiednik legendarnych automatów do gry stworzony przez Novomatic i Gaminator. Gra hazardowa hot spot została wyposażona w 5 bębnów, 10 linii wygrywających i mnóstwo kolorowych symboli tematycznie nawiązujących do żeglarstwa.

Instrukcje

W celu uruchomienia gry wybierz jeden z automatów, a następnie określ wielkość depozytu, liczbę linii i wysokość zakładu - możesz to zrobić za pomocą przycisków „+” oraz „-”. Wysokość zakładu powinna wynosić od 4 do 1000 kredytów dla jednej linii wygrywającej, co oznacza, że możesz wygrać maksymalnie 10 000 kredytów. Po wypełnieniu wszystkich pól kliknij w „Start” i rozpocznij właściwą rozgrywkę. Zwróć uwagę na przycisk „Autoplay” - uruchamia on tryb, dzięki któremu bębny obracają się automatycznie. Możesz włączyć go i wyłączyć w dowolnym momencie.

Capitan Venture

Aby zobaczyć zestawienie wygranych i sprawdzić wartość poszczególnych kombinacji symboli, wybierz przycisk „Paytable”. Wysokość wygranych zależna jest od wielkości Twoich zakładów.

Celem gracza w Capitan Venture maszyny hot spot darmowe jest wylosowanie dwóch lub trzech identycznych symboli. Żeby doszło do wygranej, muszą one znajdować się tuż obok siebie i formować jedną linię od lewej do prawej bez rejestracji.

Jeżeli symbole układają się w odpowiedniej linii, otrzymujesz propozycję przejścia do trybu „Gamble”. Jak w wielu grach stworzonych przez Novomatic, również w Capitan Venture tryb ten umożliwia podwojenie zysków. Niemniej jednak, wraz z tą możliwością „Gamble” przynosi ryzyko utraty wygranej. Twoje szanse wynoszą 50:50. Aby zrezygnować z tej opcji i od razu przejść do regularnej gry, kliknij w „Collect”. Aby podjąć ryzyko, wybierz przycisk „Gamble”. Jeśli dojdzie do kolejnej wygranej, możesz kontynuować grę w trybie hazardowym lub zebrać łupy i powrócić do normalnego trybu.

Mapy, kotwice, wizerunki żeglarzy i piratów – symbole w Capitan Venture są kolorowe i różnorodne gry hazardowe automaty hot spot . Wśród regularnych kart znajdują się również symbole o wyjątkowych właściwościach. Jedną z nich jest kapitan. Pełni on rolę swoistego jokera i zastępuje niemalże wszystkie inne symbole (z wyjątkiem steru, którego znaczenie wyjaśnione jest poniżej).

Capitan Venture

Oprócz zabawnej strony wizualnej, gra urozmaicona została również ścieżką dźwiękową. W celu włączenia lub wyłączenia dźwięków, skorzystaj z przycisków umieszczonych w prawym górnym rogu ekranu.

Bonusy

Symbolem uruchamiającym tryb bonusowy jest wspomniana kotwica. Gdy na ekranie pojawiają się co najmniej 3 kotwice (w dowolnych miejscach, nie muszą formować żadnej linii), otrzymujesz serię darmowych rozgrywek. Ich liczba zależna jest od ilości symboli bonusowych. 3 kotwice zapewniają 10 darmowych obrotów, 4 kotwice to 20 dodatkowych rozgrywek. Tryb bonusowy w Capitan Venture jest wyjątkowo korzystny – wartość wygranych jest czterokrotnie większa niż podczas regularnej gry. Poza tym, symbol kapitana tutaj również odgrywa ważną rolę. Jeśli zostaje wylosowany w jednym z darmowych obrotów, wartość wygranych wzrasta aż ośmiokrotnie. Jeśli zaś wylosujesz kolejne trzy kotwice, otrzymujesz następną serię darmowych rozgrywek.