logoback

Book of Ra za darmo bez rejestracji

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Book of Ra przenosi graczy w magiczny świat starożytnego Egiptu. Jest to internetowy odpowiednik popularnej gry kasynowej, przypominający klasyczne automaty. Niegdyś tego typu gry dostępne były w różnego rodzaju barach, pubach i kasynach. Obecnie gracze, korzystając z Book of Ra online, mogą odbyć podróż w czasie i przestrzeni bez podnoszenia się z ulubionej kanapy.

Celem gracza jest odkrycie reliktów i skarbów ukrytych w piramidach egipskich faraonów. Gra Book of Ra wyposażona jest w 5 bębnów i 9 linii wygrywających. Została ona stworzona przez grupy NovoLine i Gaminator i oddana w ręce użytkowników w roku 2005.

Jak grać Book of Ra

Aby rozpocząć grę określ wysokość depozytu, wybierz liczbę linii oraz wysokość zakładu. Prawdziwa zabawa zaczyna się po kliknięciu w zielony przycisk „Start”. Zwróć uwagę na to, że możesz skorzystać z trybu auto hot spot za darmo – wówczas bębny będą uruchamiać kolejne losowania automatycznie. Gdy tylko zechcesz, możesz wyłączyć tryb auto za pomocą przycisku „Stop”.

Book of Ra

Chcesz sprawdzić jak wygląda Twoje konto? Wybierz „Paytable” i na ekranie wyświetli się przegląd wygranych. Pamiętaj, że wysokość potencjalnych zysków zależy od wysokości Twoich zakładów w gry hot spot online.

Skąd biorą się wygrane? W wyniku wylosowania 5 identycznych symboli w jednej linii, od lewej do prawej.

W momencie kiedy identyczne symbole znajdą się na jednej linii, otrzymasz propozycję przejścia w tryb „Gamble”. Wówczas musisz podjąć decyzję – podjęcie ryzyka i możliwość podwojenia zysku czy rezygnacja z hazardowego posunięcia i zebranie dotychczasowej wygranej? Jeżeli pierwsza opcja wydaje Ci się bardziej interesująca, kliknij w przycisk „Gamble”. Na ekranie maszyny do gry hot spot   wyświetli się odwrócona karta – spróbuj odgadnąć, jaki jest jej kolor. Właściwy wybór podwyższy stan Twojego konta, niewłaściwy doprowadzi do utraty wygranej. Twoje szanse wynoszą 50:50. Jeżeli wolisz natychmiast zebrać wygraną, pomiń „Gamble” i wybierz przycisk „Collect” .

Gra wyposażona jest w klimatyczną ścieżkę dźwiękową, jednak niektórzy wolą szukać skarbów w ciszy – jeśli należysz do tej grupy, w prawym górnym rogu ekranu znajdziesz mały przycisk, za pomocą którego możesz wyłączyć dźwięki.

Bonus gra i darmowe spiny

Na ekranie wyświetlił się symbol księgi? Świetnie! Gry hazardowe hot spot Księga Ra za darmo jest swego rodzaju Jokerem i zastępuje wszystkie inne symbole. Jeśli uda Ci się wylosować aż trzy księgi równocześnie, uruchomiony zostanie tryb premiowy.

Book of Ra

Co ważne, te trzy księgi nie muszą znajdować się w jednej linii, mogą być rozmieszczone w dowolnej odległości, ponieważ spełniają funkcję symboli punktowych. W trybie premiowym masz do wykorzystania 10 dodatkowych, darmowych obrotów. Ustawienia, którymi posługiwałeś/aś się w momencie otrzymania bonusu, będą obowiązywać na czas jego trwania. Wygrana może być jeszcze większa, jeżeli w trybie premiowym wylosujesz bonusowy symbol (wcześniej losowo przyporządkowany). Jego wartość powiększa się za każdym razem gdy pojawia się na jednej z linii. Poza tym, wartość symbolu bonusowego zależy również od jego rodzaju i wysokości Twojego zakładu.