logoback

Book of Ra za darmo bez rejestracji

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Czas na podróż twojego życia! Wybierz się do starożytnego Egiptu i odkryj skarby faraonów, które skrywają piramidy. Book of Ra Deluxe online  jest następcą  niezwykle popularnej gry Book of Ra stworzonej również przez Novomatic. Główną zmianą, która różni te gry hazardowe hotspot , jest jedna dodatkowa punktowana linia. Poza tym, zmieniono nieco grafikę, która stała się bardziej nowoczesna, a jednocześnie nie zatraciła klimatu poprzedniej wersji. Wystarczy więc tylko zapoznać się z zasadami i wyruszyć w podróż.

Odszukaj skarby faraonów

Automat do gry Book of Ra Deluxe to 5-walcowa gra z 10 liniami wygrywającymi. Na dole ekranu znajdują się twoje dostępne środki (credit). Tam też możesz ustawić wartość zakładu (bet/lines) za pomocą „+” i „-„. Analogicznie można regulować ilość punktowanych linii wypłat (lines). Gra rozpoczyna się po kliknięciu Start lub Autoplay (gra automatyczna). Aby wygrać bez logowania , musisz wylosować przynajmniej 3 takie same symbole w przypadku cyfry 10 i liter A, K, J, Q lub 2 w przypadku takich symboli, jak księga Ra, Indiana Jones, skarabeusz, faraon i Nechbet. Największą wygraną można zdobyć, gdy na jednej z linii trafisz 5 symboli Indiana Jonesa. Wówczas możesz pomnożyć swój wkład aż 5000 razy, co przy maksymalnym kwocie zakładu na poziomie na poziomie 100 żetonów pozwala na wygraną 50000! Dobry zarobek gwarantuje także wylosowanie 5 faraonów lub księgi Ra, gdzie wygrana mnoży się 2000 razy.

Book of Ra Deluxe

Zawsze możesz zajrzeć do Paytable, gdzie odnajdziesz, jaką kwotę możesz uzyskać za poszczególne symbole. Gdy już wygrasz, możesz zaryzykować i postawić swoją wygraną na szali, wciskając Gamble lub zebrać swoje żetony, wciskając Collect. Jeśli zdecydujesz się na pierwsze rozwiązanie, będziesz musiał odgadnąć kolor odwróconej karty – czarny lub czerwony. W nowym okienku wyświetla się także 5 ostatnio odkrytych kart. Jeśli odgadniesz kolor odwróconej karty, podwoisz swoją wygraną i możesz spróbować szczęścia ponownie. Warto wspomnieć, że symbolem Wild, czyli jokerem, który zastępuje wszystkie pozostałe, jest księga Ra. 

Przewertuj strony Księgi Ra

Księga Ra występuje też jako Scatter, gdyż za każdym razem, kiedy gdziekolwiek wylosujesz 3 lub więcej takich symboli, otrzymasz 10 darmowych rund, podczas których wygrana się podwaja. Na początku pojawi się wybrany losowo przez Księgę Ra i zwiększający szansę na powiększenie wygranej Special Expanding Symbol , który wlicza się do punktowanej linii niezależnie od tego, gdzie się pojawi.  Jeśli ponownie uda ci się wylosować co najmniej 3 symbole Scatter, wówczas znów otrzymasz 10 szans na zakręcenie bębnem za darmo bez rejestracji.

Book of Ra Deluxe

Nie pozostaje zatem nic innego, jak spróbować swoich szans i rozpocząć przygodę z Book of Ra Deluxe.