logoback

Automat do gry hotspot Big Catch online

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Gra „Big Catch” bez rejestracji stworzona przez Novomatic wita swoich graczy podwodnymi efektami dźwiękowymi oraz morską grafiką. Gdy zaczniesz grać, zdasz sobie sprawę, że ten slot ma dużo do zaoferowania: 5 walców, 20 punktowanych linii wypłat, pasujące do gry symbole wędkarskie, jak choćby zardzewiałe kotwice czy ryby i wiele więcej.

Wędkowanie

Na dole ekranu możesz ustawić liczbę punktowanych linii (lines) oraz wysokość zakładu za każdą z linii (bet/lines). Możesz regulować wartością za pomocą znaków „+” i „-„. Możesz grać 5, 10 lub 20 punktowanymi liniami wypłat, zaczynając od 0.02 do nawet 5.00 monet na linię (maksymalny zakład na obrót wynosi 100).Aby rozpocząć grę, wciśnij przycisk Play lub Autoplay (gra automatyczna).

Jeśli lubisz sloty retro będące mieszanką symboli szczęścia i pysznych owoców, to „Big Catch” jest jednym z najgorętszych slotów, w które zagrasz w tym roku. Pomimo, że maszyna ta skierowana jest głownie do graczy, którzy wolą polować na swoją wygraną, niż napawać się blaskiem najnowszej grafiki – wciąż bardzo ekscytujące jest samo patrzenie na ulubione symbole, które płoną, gdy znajdą się w punktowanej linii wypłat gry hot spot za free.

Niech szczęście ci sprzyja

Istnieje pięć punktowanych linii wypłat na każdym walcu. Aby rozpocząć grę, musisz jedynie kliknąć jeden z przycisków na dole ekranu – 5, 10, 25, 50 lub 100. Jest to jednocześnie kwota, którą obstawisz. Możesz wygrać w darmowe gry hot spot do pobrania mnóstwo cztero- lub pięciocyfrowych nagród za zakręcenie bębnem  i wylosowanie owocowych pyszności takich jak: melony, wiśnie, pomarańcze czy winogrona. Gdy zaś trafisz na kombinację szczęśliwych siódemek, gwiazd, czterolistnych koniczynek bądź innych szczęśliwych symboli, twoja wygrana może być naprawdę duża. Możesz mieć szczęście w każdej chwili.  

Dojrzałe wiśnie, pomarańcze, cytryny i śliwki, które możesz wylosować, mogą dać ci wygraną nawet do 2000 monet. Możesz podwoić ten wynik jeśli trafisz na dzwonki, a gdy wypadną winogrona lub melony możesz wygrać nawet 10 000 monet. Jednakże to szczęśliwa siódemka jest symbolem na twojej liście życzeń z najwyższą wygraną 60 000 monet. Czterolistna koniczyna jest tzw. symbolem wild, czyli jokerem i zastępuje wszystkie inne symbole na walcu drugim, trzecim i czwartym, dzięki czemu może pomnożyć twoją wygraną.

Big Catch

Jeśli jesteś prawdziwym łowcą, na pewno będziesz chciał przenieść swoją wygraną do ryzykownej funkcji „gamble”. Tam możesz podwoić swój zysk prawidłowo przewidując, jaki kolor (czarny czy czerwony) ma karta na stole. Możesz próbować swoich sił pięć razy, co oznacza, że Twoja wygrana może podwoić się aż pięciokrotnie, a więc z 2 000 monet możesz uzyskać nawet 64 000!

Podkręć temperaturę

Gra posiada również dwa symbole Scatter, a są nimi gwiazda i dolar. Gdy wylosujesz gwiazdę twoja wygrana cię oślepi: będzie to aż do 2 000 monet zaledwie za trzy gwiazdy. Pięć symboli dolara daje ci wygraną aż do 10 000 monet. Warto dodać, że nie ma znaczenia, gdzie w którym miejscu pojawi się symbol Scatter, bo w każdym przypadku zwiększą twoją wygraną. Możesz także grać w „Burning Hot” ze swojego ulubionego urządzenia mobilnego gdziekolwiek i kiedykolwiek zechcesz.

Ta naprawdę wystrzałowa maszyna może sprawiać przyjemność wszystkim graczom, ponieważ każdy z nich może według swojej preferencji wybrać wartość zakładu i ilość swoich środków. Palenie ludzi na stosie stało się niemodne wieki temu - nie ma więc potrzeby byś został spalony wybierając taką kombinację wartości zakładu do  ilości twoich środków, jaka odpowiada twojemu budżetowi i stylowi gry.

W grze znajduje się mnóstwo powiązanych z morzem symboli, w tym zardzewiałe kotwice, logo „Big Catch”, różnorodne ryby oraz gąbki przedstawiające wartości kart. Różowa rozgwiazda jest symbolem wild i zastępuje wszystkie inne symbole, by możliwe było stworzenie zwycięskiej kombinacji. Symbol ten pojawia się na walcu trzecim, czwartym i piątym. Jest więc duże prawdopodobieństwo, by trafić na jedną z nich.  Pięć symboli „Big Catch” pojawia się na wszystkich pięciu walcach. Gdy trafisz na taką kolejność możesz wygrać najwyższą nagrodę równą 50 000 monet!

Ta gra, jak większość gier Novomatic, posiada funkcję hazardową tzw. gamble. Interesujące jest jednak to, że w „Big Catch” funkcja ta, gdy przegrasz, pozwala ci wygrać tajemniczą nagrodę. Możesz ją zdobyć, jeśli po twojej przegranej na ekranie pojawi się symbol Lucky Loser - syrenka. Wtedy sam zadecydujesz, czy chcesz ryzykować, czy zabrać swoją tajemniczą nagrodę. Gry hot spot „Big Catch” jest średnio zróżnicowanym slotem z prawdziwymi możliwościami do zdobywania dużych wygranych, bez wymyślnych funkcji i bonusów.

Wędkarski bonus

Oprócz wygranej, w której na wszystkich pięciu walcach ustawią się symbole „Big Catch” równej 50 000 monet, gracze mają również szansę na dodatkowe 50 000 monet w dodatkowej wędkarskiej funkcji. Funkcja ta aktywuje się przypadkowo na koniec którejś z rund.  Gdy to się stanie, bębny wypełnią się wodą, a to oznacza tylko jedno - pora na połów nagród! Kliknij na walec i opuść swój haczyk- im więcej złapiesz, tym więcej wygrasz.

Big Catch

Różne symbole oznaczają różne nagrody. Możesz dowiedzieć się więcej, wciskając „Paytable”. Funkcja ta kończy się, gdy wygrasz nagrodę 50 000 monet lub złapiesz stary kalosz. Przed tobą morze możliwości. Wyłącznie od ciebie zależy, czy zechcesz spróbować szczęścia w tej niezwykle barwnej grze slotowej ze wspaniałymi dodatkami, które pozwolą ci poczuć morski klimat.