logoback

Zagraj w darmowe gry Beetle Mania Deluxe

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Slot stworzony przez firmę Novomatic - „Beetle Mania Deluxe” online jest pięciowalcową grą z dziesięcioma punktowanymi liniami wypłat, dwoma symbolami wild, które tworzą zwycięskie kombinacje, a także darmowymi obrotami. Miłośnicy grafiki z kreskówek na pewno docenią grafikę i muzykę w tej grze. Kolory użyte w tej grze są bardzo podobne do tych użytych w większości slotów, gdzie tematem przewodnim są owoce, lecz ta gra jest zdecydowanie bardziej zaawansowana, niż jej inne „owocowe” odpowiedniki.

Poznajcie chrząszcza

Po prawej stronie ekranu gry hot spot online znajduje się Menu, gdzie możesz wybrać liczbę punktowanych linii i wysokość zakładu. Aby rozpocząć grę, musisz kliknąć przycisk „Hold for Autospin”.

Beetle Mania Deluxe

Beetle Mania Deluxe oferuje regulowanie dziesięciu punktowanych linii wypłat zakładami zaczynającymi się od 0.04 za linię. Daje to graczom wiele sposobów na zdobycie wygranej niż jest to możliwe np. w grach za darmo online trzy walcowych, które obecnie na większości stron hazardowych są wycofywane.

Głównymi symbolami tej gry są motyle, ślimaki i gąsienice. Symbolem wild, czyli jokerem jest pszczoła, która zastępuje wszystkie inne, z wyjątkiem symboli specjalnych, którymi są nuta i chrząszcz. Pszczoła pomaga uzupełnić kombinację tak, by była zwycięska z gier na maszynach hot spot online. Trzy lub więcej symboli kart również tworzą wygraną kombinację, podczas gdy przy innych symbolach wypłata występuje tylko wtedy, jeśli dwa pierwsze symbole w ustawieniu są takie same. Jeśli na wybranej przez ciebie linii znajdzie się 5 pszczół, wówczas możesz wygrać 5000 żetonów. Jeśli uda ci się trafić prawidłową kombinację, po lewej stronie ekranu pojawi się przycisk „Gamble”, a po prawej „Collect”.

Beetle Mania Deluxe

Gdy wciśniesz „Collect”, zabierasz wygraną. Gdy zaś wybierzesz „Gamble”, ryzykujesz swoją wygraną, ale także możesz ją powiększyć. Rozpoczyna się wtedy gra hazardowa, w której musisz wybrać jedną z kart – czerwoną lub czarną. W nowym oknie wyświetlają się odkryte dotąd karty (previous cards). Jeśli odgadniesz kolor odwróconej karty, twoja wygrana się podwoi. Gdy już zadecydujesz, by przestać, wciśnij „Collect”, a zabierzesz dotychczas zdobytą kwotę.

Darmowe rundy

W grze „Beetle Mania Deluxe” symbolem scatter jest nuta. Jeśli w ułożeniu pojawią się one trzy lub więcej razy, uruchomi się funkcja dziesięciu darmowych rund. Jeśli podczas darmowych obrotów wylosujesz chrząszcza na środkowym walcu, twoja wygrana z darmowych rund podwoi się nawet do 100 000 razy. Niestety, nie możesz zdobywać więcej bezpłatnych obrotów podczas korzystania z tej funkcji. Może się zdarzyć, że znajdziesz tę grę podczas turnieju maszyn slot online. Wtedy masz szanse uaktywnić bonus wiele razy, gdyż na większości turniejów otrzymasz pewien okres czasu, podczas którego będziesz mógł grać. „Beetle Mania Deluxe” to niezwykle ciekawa i interesująca gra slotowa, w której możesz zdobyć naprawdę spore wygrane, szczególnie jeśli masz tyle szczęścia, by chrząszcz znalazł się na środkowym walcu podczas darmowych rund. Wygrane nie zdarzają się bardzo często, lecz jeśli się już uda ci się poszczęści, to są one naprawdę wysokie.