logoback

Gry hot spot Aztec Power online bez rejestracji

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Rozpocznij nową podróż i spróbuj odkryć moc starożytnych Azteków w grze Aztec Power online stworzonej przez Novomatic. Gra charakteryzuje się ciekawą muzyką oraz dość prostą i intuicyjną, a zarazem interesującą oprawą graficzną, która pozwala skupić się na rozgrywce. Grafikę wyróżniają przede wszystkim symbole. Maszyna slotowa Aztec Power posiada pięć bębnów i 25 punktowanych linii wypłat.

Poczuj moc Azteków

Żeby rozpocząć wspomnianą podróż do starożytnej Ameryki Środkowej i odkryć jej skarby, zapoznaj się z podstawowymi zasadami. Na dole ekranu możesz ustawić liczbę punktowanych linii (lines) od 1 do 25 za pomocą znaków „+” i „-„ i obstawić kwotę nie większą niż posiadane przez ciebie środki (credit) za każdą z nich (bet/line).

Stawkę możesz zmieniać po każdej turze. Gdy już będziesz gotowy do gry na maszynach hot spot, naciśnij przycisk Start lub Autoplay (w tym przypadku gra będzie toczyć się automatycznie). Możesz obstawić maksymalnie 4 żetony na każdą linię, zatem maksymalny zakład wynosi 100 żetonów. Aby grać gry hot spot za darmo, musisz trafić przynajmniej trzy takie same symbole od lewej do prawej w wybranej przez ciebie linii. Funkcję jokera (Wild Symbol) w grze pełni złoty medalion z zielonym kamieniem w środku. Gdy wylosujesz na wybranej linii sztylet lub pióropusz, pomnożysz swoją wygraną 1500 razy, zaś w przypadku piramidy – 2000 razy.

Aztec Power

Najcenniejsze okaże się trafienie symbolu króla Azteków. Wówczas pomnożysz swoją wygraną aż 5000 razy. Ponadto w grze znajdują się takie symbole, jak 10, J, Q, K, i A.  Jeśli uda ci się wygrać, na dole ekranu pojawią się dwa przyciski. Gdy wybierzesz „Collect”, zabierasz wygraną. Gdy zaś wciśniesz „Gamble”, ryzykujesz swoją wygraną, ale także masz okazję ją powiększyć. Rozpoczyna się wówczas gra hazardowa, w której musisz wybrać jedną z kart – czerwoną lub czarną. W nowym oknie wyświetlają się odkryte dotąd karty. Jeśli odgadniesz kolor odwróconej karty, podwoisz swoją wygraną. Możesz powtarzać tę czynność aż do momentu, gdy zdecydujesz się skończyć i wciśniesz przycisk „Collect”, zabierając swoją wygraną.

Obrót w stronę zwycięstwa

W grze moc Azteków istnieją także gry bonusowe. Aby je uaktywnić, musisz wylosować gdziekolwiek w tym samym czasie 3 symbole Scatter, czyli złoty wisiorek przedstawiający boga. Choć może to być dość trudne gry hot spot do pobrania, to przynosi ogromne korzyści. Jeśli ci się to uda, otrzymasz aż 20 darmowych obrotów. Linia, na której pojawiły się wspomniane symbole, wyznaczają linię Power Line. Każda wygrana na tej linii, mnoży się przez mnożnik, który na początku wynosi 1, a wraz z każdą rundą rośnie o 1. Ponadto, w trakcie tych rund zwiększają się twoje szanse na dodatkowe darmowe spiny i jeszcze większą wygrana. Nie ma więc możliwości, byś się zanudził.  Zatem rozpocznij grę, bo nigdy nie wiesz, co cię czeka. Aztec Power zapewnia dużą dawkę emocji i zabawy.