logoback

Gry hot spot African Simba darmowe hazardowe

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny


Miałeś kiedyś ochotę wyruszyć na dzikie safari w Afryce? Teraz masz taką okazję dzięki slotowi African Simba gry hot spot 77777 stworzonym przez Novomatic. To nawet lepsze, gdyż za patrzenie na zwierzęta czekają na ciebie ogromne wygrane i gry bonusowe. To jedyne safari, które nie kosztuje tak wiele pieniędzy. Istnieje aż 50 różnych sposobów na obstawienie obrotu walca, więc każdy z graczy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Łatwy zysk

Na afrykańskiej równinie możesz zobaczyć żyrafy, bawoły indyjskie, surykatki, flamingi i uwielbiane przez wszystkich lwy, w ich naturalnym otoczeniu. Będziesz miał też szansę na zagranie w grę bonusową dzięki lwom – symbolowi wild oraz zachodom słońca – scatter. Slot hazardowych hot spot 77777 ten ma dużo do zaoferowania (243 sposoby na wygraną), a ty możesz grać za małe stawki. Na początku możesz ustawić ilość punktowanych linii wypłat w granicach 1-25, a następnie stawkę na jedną linię od 0,02 do 4.

African Simba

Podziwiaj dziką przestrzeń Afrykańskich Równin i bądź gotów na znalezienie śladów zostawionych online za darmo przez jej miłośników. Ślady te to symbole liter i cyfr, a zobaczenie ich przynosi ci ogromną wypłatę, nawet do pięciu tysięcy monet. Wkrótce ujrzysz mnóstwo dzikich zwierząt. Flemingi i surykatki często występują w tym samym otoczeniu, być może właśnie dlatego spotkanie ich powoduje, że wygrywasz nawet do dziesięciu tysięcy monet.

Bawoły indyjskie mogą przychodzić do wodopoju, a gdy je tam spotkasz, możesz zyskać do 30000 monet. Miej oko również na niebo, gdyż możesz być pierwszym, który spotka żyrafy . Te cudowne okazy z długimi szyjami mogą przysporzyć ci aż 100 000 monet. Nie zapomnij też o dzikich zwierzętach. Oczywiście najbardziej dzikim jest lew – dlatego więc jest dzikim symbolem Wild. Gdy lew pojawia się na walcach, może zastępować wszystkie inne symbole z wyjątkiem Scatter tak, by stworzyć zwycięską kombinację i przynieść ci ogromne wygrane.

Zagraj za darmo podobnie jak inne sloty Novomatic, tak i ten ma funkcję gamble, z której możesz skorzystać, gdy na walcach pojawi się wygrana kombinacja. By wygrać jeszcze więcej, wystarczy odgadnąć kolor kraty na stole. Jeśli ci się uda, twoja wygrana się podwoi. Tylko od ciebie zależy jak długo chcesz zgadywać, musisz jednak wiedzieć, że jeśli źle wybierzesz, nie wygrasz nic.

African Simba

Ryzykowne równiny

Musisz także patrzeć w dal na przepiękny zachód słońca, gdyż on jest właśnie symbolem Scatter. Jeśli masz wystarczająco szczęścia, by zobaczyć trzy z nich, uruchomisz bonus, który da ci aż dwanaście darmowych obrotów, a  podczas nich twoje wygrane będą się potrajać! Podczas tych obrotów możesz wygrać kolejne 12 rund. Slot ten nawiązuje do słynnej bajki Disneya – Król Lew.

Gra cechuje się wspaniałym tematem przewodnim, mnóstwem wypłat, bardzo ciekawą grafiką oraz animacjami. Jeśli masz ochotę zasmakować dzikiej natury prosto z Afryki, a przy okazji coś wygrać, musisz zagrać na maszynie Simba!